Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit gondoltok a Drégelyvár...

Mit gondoltok a Drégelyvár kft tanfolyamairól? Esetleg van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Leginkább a fodrász tandolyam érdekel.

Hasznos?

Lehet vele munkát találni?

Mennyibe kerül?

Szimpatikus hely?


Köszi!


2009. júl. 8. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, a barátnőm most vizsgázik náluk fodrászként, (én GSM-re jártam oda, én ajánlottam neki a sulit), szerintem nagyon barátságosak és jó a hangulat. Ő is szeret hozzájuk járni, az elhelyezkedést még nem tudjuk, mindennel együtt (gyakorlat, elmélet, anyagok, vizsgák) egy év alatt olyan 400-ra jön ki a fodrász nekünk.

Üdv,

Jani

2011. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is ide járok fodrászra, nagyon jó a tanfolyam, én a Hajas Lacinál vagyok gyakorlaton, nekem 200 az elmélet és összesen 68 a vizsgadíj, amit fizettem, meg a könyvek asszem 5000 forint volt. Az Annamarit a tanárnőt nagyon imádjuk, nagyon jó fej, tényleg élvezetesek az órái, szerintem érdemes idejönni, én nem bántam meg. Én májusban szeretnék saját szalont nyitni, most keresem a helyet, de nem egyszerű jót találni.
2011. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most vizsgázok, elvégeztem egy-két továbbképzést is, és megyek az Arénába dolgozni ha sikerül a vizsgám!
2011. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Drégelyvár iskolának van engedélye a működésre. Csak ennyi van neki, mert a feltételek valóban hiányoznak. Szinte hihetetlen, hogy 2011-ben, a 21.sz.-ban lehetséges az, ami itt nap, mint nap megtörténik. Az iratkezelés (hiánya), a pontatlan, gondatlan munkavégzés, a szakképzés feltételeinek hiánya jellemzik az intézményt. Itt minőségbiztosításról nemigen hallottak. Sajnos azok, akik mindezt észrevették, örülnek, hogy megszabadultak ettől a rémálom iskolától, már semmi kedvük feljelentést tenni, Oktatási Hivatalhoz fordulni. Kiváló példa az iskola arra, hogyan lehet egy jó honlappal a semmit eladni.
2011. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Szörnyű ez az "iskola"!! Csak vesztegetik a diákok pénzét és idejét!!! Felesleges dolgokat tanítanak, időhúzásképpen, a lényeges dolgokról egyáltalán nincsenek képben!! egy romhalmaz maga az épület, retkes tantermek, penetrás büdös folyosók....szaktanárok nincsenek, fogtechnikus szakon egy ápolónő tanított minket az idegrendszerre és a különböző belső szervekre, LATINUL....nah ez aztán baromira kell egy fogtechnikusnak!!! tanlabor NINCS, a tankönyvcsomagból 1 könyv az, ami kell másik iskolákba is....nem ajánlom senkinek!!!
2012. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha még nem vagy 21 éves állítólag ingyenes az oktatás, ez igaz? vagy ez is kamu és leszednek majd pénzileg? :O lakberendezőnek mennék szeptembertől HA elindítják a szakot.... mi mennyibe kerül?
2013. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!