Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A budapesti EFEB felnőttképzés...

A budapesti EFEB felnőttképzési OKJ-s tanfolyamairól van-e valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Konkrétan a logisztikai ügyintézői tanfolyam érdekelne, de, ha másről vannak tapasztalatok az is.
2009. jan. 30. 13:51
 1/4 anonim válasza:
Nekem csak jó tapasztalataim vannak, ugyan másik tanfolyammal, de nagyon hallgatóbarát és segítőkész az egész rendszerük.
2009. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem rossz, az én oktatóm a BGF-en tanít amúgy, az ügyfélszolgálaton is segítőkészek.
2009. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
üdv! közben esetleg elvégezted azt a tanfolyamat? mert pont ugyanezen gondolkodom most én is, és érdekelnének a tapasztalatok! köszi
2010. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, idén februárban fejeztem be. Jó fej és jó szakember tanáraink voltak. Persze ez egy egyéves képzés, csodákat nem lehet várni tőle, tehát inkább elméleti dolgokat tanultunk és nagyon kevés volt a gyakorlati rész, azt hiányoltam.

Egyébként én teljesen más jellegű végzettséggel csöppentem bele, de megtanulható, érthető és szerintem érdekes dolgokról tanultunk.

Legalább egy stabil nyelvtudás nélkül (angol v. német) azonban nem érdemes belevágni.

Ha kíváncsi vagy még valamire, írj priviben, és szívesen válaszolok.

2010. szept. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!