Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Én 178 cm vagyok, és 57kg....

Én 178 cm vagyok, és 57kg. Nagyon gebének érzem magam. Enni nem tudok mert nem érzem magam éhesnek. Ez mitöl lehet? Már én is anorexiás vagyok? Köszi

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Frászt vagy anorexiás.

Menj el orvoshoz, kivizsgál, aztán esetleg előír neked hízókúrát jó sok szénhidráttal.

2008. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már voltam házi orvosnál de aztmondta semmi bajom.Vérvételre küldött és cak minimális vashiányom van.Milyen orvoshoz mehetnék még?
2008. ápr. 16. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ha semmi bajod, csak nincs étvágyad, akkor told le a torkodon a kaját akkor is, ha szenvedsz. a fogyókúrázóknak is fájdalmas, hogy nem esznek.
2008. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hiába nem érzed magad éhesnek, kezdj el akkor is enni. Pár falat után lehet, hogy a többit is megeszed. Azt mondják, evés közben jön meg az étvágy :)
2008. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Öhmm... segítek kicsit. Ha rendszeresen eszel, de rendszeres időpontokban az segít. Mégpedig ha délben eszel, mindíg, a szervezeted egy idő múlva ezt megszokja, és automatice éhes leszel dél környékén ha huzamosabb ideig szoktatod magadat ehhez az étrendhez. Ha csak akkor eszel amikor éhes vagy, és nem szabályozod ezt az egészet, akkor könnyen vezethet alkattól függetlenül elhízáshoz, vagy "gebeséghez" - ez testalkat függvénye -.


De ha ez sem segít, gondolj bele abba, hogy rengeteg módszer van a súlygyarapításra. Pl. sport, mert ha edzel, az is étvágyat hoz, és szomjúságot. Ha pedig már szomjas vagy, ne ásványvízet, vagy kalória szegény kólát igyál, hanem gyümölcslevet, szénsavmentes agyon cukrozott szarokat, ezek mind segítenek hízni. szénhidrátban gazdag ételek (cukor, csoki, mindenféle édesség, tészták, pékáruk, stb.), illetve ehetsz testtömegnövelőt, ez gyakorlatilag színtiszta fehérje, egyáltalán nem egészségtelen. Kapható minden bodybuilder boltban, csak ne vidd túlzásba, mert egyáltalán nem fog jobban hatni ha többet veszel be, mint ha kevesebbet.

2008. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
szerintem te nem vagy gebe mer én 175 cm vagyok és 49 kilo és én sem vagyok az
2008. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Gyomorszűkület. Tapasztalatból mondom. Keveset eszel, és ezért össze van húzódva a gyomrod. Így aztán kevés is fér bele. Próbálj mindig annyit enni, amennyit éppencsak elviselsz egyszerre. Ez jól tágítja a gyomrot, és ugye minél több fér beléd, annál könnyebb lesz hízni valamicskét. Ha ehhez egy megfelelő étrendet társítasz, semmiféle nehézségbe nem fogsz ütközni.


Jelenleg (számos okból) hasonló paraméterekkel rendelkezem. Viszont a hasamat azt tudom szeretni. Amikor elkezdtem ezzel a módszerrel enni, rájöttem, hogy egy-egy jó falatnak nem tudok ellenállni, és ez a mai napig így van. Ha a fülemen jön ki, akkor is lenyomom. Mert finom és kész. Meg aztán meglepően sokat tudok enni a fent leírt "kúra" óta. 1 kg kenyér egy doboz margarinnal, és 0,5 kg felvágottal nagyjából 4 órát létezik nálam. Szerintem neked is segíthet valamicskét.


Vagy akár az orvosnak is megemlítheted, hogy gyomorszűkületed lehet, hátha van mégjobb ötlete a probléma kiküszöbölésére.

2008. dec. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!