Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ahhoz, hogy jógaoktató lehesse...

Ahhoz, hogy jógaoktató lehessek, mennyi gyakorlatra van szükségem?

Figyelt kérdés
Szeretnék jóga oktató lenni. Ki is néztem a tanfolyamot, de nem tudom, hogy mennyi gyakorlatra lenne szükségem ahhoz, hogy oktató lehessek.
2012. jan. 23. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire sikerült egyértelműen kérdeznem. Úgy értettem, hogy nyilván nem akkor fogok életemben először jógázni, mikor a tanfolyamra járok, de mégis mennyi az a minimum idő, hogy jógázzak, mielőtt oktatónak mennék?

23L

2012. jan. 23. 20:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Látom régeebbi a kérdésed, de van esetleg valami fejlemény azóta? Mert én is most láttam egy ilyen jóga tanfolyamot, bár én mg jóga órán sem voltam sose, csak egy videó alapján tetszi ka dolog! De nem tudok róla semmit még :(
2013. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!