Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 39 évesen, diplomával, nyelvvi...

39 évesen, diplomával, nyelvvizsgával hogyan tudok rendőrnek menni? (sajnos mást nem tudok kitalálni )

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 21:49
1 2 3
 11/23 wapo válasza:
100%

De sok rosszindulatú előítéletekkel teli ember van itt.

39 évesen a rendőrök nem mennek nyugdíjba!!! Ahoz 25 év szolgálat a minimum és 14 évesen nem vesznek fel állományba.

Még az erőnlét sem olyan nagy szükség, hisz vannak ott is irodai dolgozók, vagy nyomozók akiknek nem kell nap mint nap a betörők után futni.(megjegyzem nem is nagyon teszik-sajnos)

Ha nyugis munkát akarsz akkor iskola.

[link]

vagy

[link]

Bár ez utóbbi inkább katonai, de nem hiszem, hogy egy itt szerzett diplomával a rendőrség elzavarna.

De sima közrendőrnek is jelentkezhetsz bár az életkorod miatt ez már necces-de hidd el sokat segít a meglévő diploma, és ha van egy nyelvvizsga. nem hiszem, hogy ma MO-on olyan jól állunk a rendőrök képzésében, hogy simán elutasítsanak.

[link]

Remélem segítettem.

És ha tényleg kedvet érzel hozzá, ám sok szerencsét.

Ja, és nem vagyok rendőr.

2011. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
köszönet a hasznos válaszokért,mindenkinek szép napot!
2011. aug. 20. 09:12
 13/23 anonim válasza:
El küldenének túl képzettség miatt :D
2011. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Én is gondolkodtam hogy elmegyek tesi tanárnak vagy személyi edzőnek!!! :) Ez egy jó szakma azt mondják! ;) És mellesleg: SOK SIKERT az álláskereséshez!
2011. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
jó szakma(lenne),ha lenne álláslehetőség.és egy kicsit jobban megbecsülnék! amúgy,kösz!
2011. aug. 21. 00:20
 16/23 anonim válasza:
100%

MENY KI KÜLFÖLDRE! Unokatesóm most készül NÉMETBE, 32éves... először FARMERNAK akar menni aztán meg valami jobb munka, de szerintem farmernak is jó lenni... sok john deer-el szaladgálni állatok stb.:) és mellesleg havi 400.000ft hmm:D

És ha ez bejött 2-3év alatt jól megszeded magad, és onnantól van 3 lehetőség:

1. Maradsz kint ugyanúgy farmerkedni.

2. Keresel egy jobb munkát ( diplomával sztem nemsok hejről fognak nagyon elzavarni)

3. Haza jösz és itthon csinálsz valamit.

Ebbe annyi a bökkenő hogy nem tudom német nyelvizsgád van-e...:\ De ha nem német ugyan ezt másfajta országban is megcsinálhatod, másik unokatesom hollandiában szinte semmi nyelvismerettel virágokat gondoz nem rosz fizetéssel:) Szval nem csak német, ahnem akárhol csak érdeklődj utánna... Hogyha szeretnéd megadhatom unokatesom(NÉMET) msn-jét e-mail vagy akármit beszélgethetnél vele erről, sztem ő is örülne ha nem egyedül menne ki.:)

2011. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Ja és remélem hogy segítettem.;)
2011. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
0%
Várj egy kicsit és mindjárt indul a közmunka program,az 1millió munkahelyteremtés keretein belül.Ott aztán válogathatsz kedvedre.Esetleg sportcsarnok építés,utcaseprés,parkgondozás, és még sok ilyen szép vonzó munkahely vár rád.Egyébként ne add fel mert ha elveszik a kedvezményes nyugdíjat a rendvédelmiektől,akkor van esélyed rá hogy az aggastyánok közé felvesznek.
2011. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Melyik barom írta,hogy 32 éves korig vesznek fel?:))


35 éves korig vesznek fel!

2011. aug. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Személyi edző, mint foglalkozás?
2011. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!