Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Olvastam hogy van légiutaskisé...

Olvastam hogy van légiutaskisérő ( stewardes ) tanfolyam . Szerintetek az jó meló?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy megéri-e annak tanulni és abba a munkakörbe elhelyezkedni ? Kerestem google-ba hogy mi a dolguk , de ha van köztetek olyan aki az lécives írjon arról hogy milyen . :)
2011. aug. 6. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is érdeklődtem ez iránt, és utána olvastam, de már nem tudom hol volt egy fórum ahol írtak.

Ez fiataloknak szóló meló, nem lehetsz sem túl magas, sem túl alacsony, esztétikus megjelenésűnek kell lenned, szép lányokat-fiúkat keresnek na meg vékonyakat.

Jól kell beszélni több nyelven, és persze minél választékosabban kell tudni az udvariassági formákat. Mobilnak kell lenned, párkapcsolat nem igazán tartható fenn mellette. Jól kell tűrni a stresszt és jól kell tudni kezelni a különféle embereket, helyzeteket. Az egészséget is megterheli és 30 felett majdhogy nem "öregnek" számítasz, szóval nem ebből az állásból mennek nyugdíjba. Keresetnek nem lehet rossz, világot is lehet látni, de nem sok a pihenő egy egy városban, szóval nem biztos, hogy fel tudod fedezni az adott helyet.

Ennyit találtam róla anno, remélem segített.

2011. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen !
2011. aug. 7. 11:40
 3/6 anonim válasza:

Engem is érdekelt.

Fontos,hogy magyar vagy külföldi cégnél szeretnél elhelyezkedni. Én tudok olyan magyar céget ahol nincs szükség csak a szóbeli nyelvvizsgára, és 5 hetes ingyenes az egész képzés,valamint ELVILEG havonta 20 napot dolgozol és 140 körül keresel, na most hogy ebben mi az igaz azt nem tudom.Bekerülni viszont nem lehet egyszerű mert az nyílt napokon amiket meghirdetnek kb. 2 percet kap egy ember és vagy bejössz vagy nem, és rengeteg ember megpróbálkozik ezzel,de ha bejutsz akkor szerintem nagyon jó buli lehet.

A külföldi cégek szerintem inkább a gazdagabb embereknek való,mert az egyik ismerősömnek például Skóciában volt a bázis,így ott vett egy lakást, és onnan jön haza mikor van ideje de párkapcsolat miatt felhagyott ezzel az élettel.


remélem segítettem :)

2011. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Segítettél ! Köszönöm . Egyáltalán nem lehet párkapcsolat mellett csinálni , nincs rá idő ?
2011. aug. 7. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs, mivel a szabadnapod nem mindig MO-ra esik, hanem lehet, hogy valami külföldi nagyvárosba. És hiába dolgozol havi 20-22 napot, ha a szabadidőd nagy részét kinn töltöd máshol. Így a párkapcsolatra esély sincs, ez arra jó, hogy kiéld magad, a 'sztyui' csajok akár minden reptéren találnának maguknak pasit, na meg a csávók is csajokat, a fent említett kritériumok miatt (szépnek, jóképűnek kell lenni).
2011. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem . köszia választ
2011. aug. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!