Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magyarországon hol van olyan...

Magyarországon hol van olyan iskoláa ahol kimondottan mesterlövészeket képeznek ki? És mit tudtok arról az iskoláról?

Figyelt kérdés
Fontoslenne nekem szóval légyszíves normális válaszokat ha lehet. elöre is köszönöm
2011. márc. 27. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jo látom ez már a masodik ilyen tipusu kérdés.

Na most az nenm olyan egyszerü hogy gondolok egyet és mesterlöveszképzésre indulok.

Általaba már profi katonakbol vagy szolgalatban lévö rendörökböl valogatnak önkétesek, bár valamikor ugy volt.

Elöte nagyon komoly psiho-fizikai teszteken kel hogy át menyenek.Csak az után jön a képzés, ami még szolgalatban leszö alandoan kel ujitanod vagy gyakorolnod.

Különben eröl erdeklödhetsz a megfelelö egyetemeken is.

2011. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem én tettem fel azt a másik kérdést. És köszönöm a választ.
2011. márc. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!