Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan taníthatnék angolt v....

Hogyan taníthatnék angolt v. spanyolt,18 évesen?

Figyelt kérdés
spanyol kéttannyelvűbe járok, angolul felsőfokon tudok, és eleve angol-spanyol tanárnak készülök. szeretnék tanítani már most, persze nem annyiért mint egy képzett tanár, csak mit tudom én, 1000ft/alkalom. (de egyébként tanítottam már, családtagokat, és nagyon ajánlanak). mit csináljak, hirdessem valahol, vagy hogy?
2011. febr. 7. 20:54
 1/10 anonim válasza:
Egy ismerősöm kirakott sima kézzel írott papírokat egyetemre,hogy korrepetálást vállal.Bár Ő bölcsésznek tanult,és latint oktatott.18 évesen max általános iskolásokat tudnál tanítani
2011. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok sikert!

2011. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Hirdesd magad, aztán hátha.


Zárójelben jegyzem meg, hogy az 1000 Ft szerintem egy képzetlen, de mégcsak egyetemre se járó "tanártól" sok. Olcsóbban is találnak jobbat, érdemes lenne először lejjebb adni, utána, ha már ajánlanak másnak a tanítványok, lehet emelni. De ez csak egy tanács.

2011. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nyomtass vagy kézzel is irhato plakátot,2angol oktatást vállalok,blabla" és telefonszám


meg van sok ingyen oldal ahol hirdetheted magad


suliba is kiteheted(nem a sajátba,hanem ami van a városba)


anyukádékat meg ismerősöket is megkérheted hogy ha tudnak olyanrol aki szivesen tanulna,akkor te vállalsz

2011. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz ezzel valami adózási gond? Vállalkozói nem kell hozzá? Csak kérdezem, mert ha már hirdeted magad, és nem csak szívességből egy-két ismerősnek (vagy ismerős ismerősének) segítesz, akkor az már komolyabb dolog.
2011. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van egy barátom. 17 éves, és heti 2*2 órát tart. 1 óra 2000 ft. És nem adózós... szóval... khm...
2011. febr. 13. 20:52
 7/10 anonim válasza:
Amugy az tok hulyeseg hogy nem kerhet ennyit meg annyit. Az annyira mellekes hogy most megvan-e az a diploma vagy se. En kulfoldon elek 15 eves vagyok es perfecten beszelek angolul. Mivel itt elek kulfoldon fiatalon. Most ha haza mennek akkor miert ne tanithatnek 1500 ft-ert vagy akar tobbert 15-16 evesen ha egyszer jobban beszelek mint a diplomas tanarok otthon!!! Marhasag ha te olyan szinten vagy akkor megkerheted azt a penzt nyugodtan! Ha meg megis csokkented, akkor csak is abbol a celbol tedd mert otthon nagyon nehez a megelhetesi lehetoseg az embereknek kenyer problemaja van, nem hogy tobb ezrekert fizessenek 1 oraert. Szal ezzel csak azt akarom mondani hogy soha ne azert add alabb mert nincsen papirod ha megvan a megfelelo angol tudasod hanem azert mert esetleg az emberek anyagi kerete nem elegendo a kert osszegre.
2011. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Drágám, beszélhetsz te akármilyen perfekt szinten egy nyelvet, ha nem tudod, hogy kell tanítani. Persze, ha valaki azért akar hozzád járni, mert már csak kicsi van hátra a nyelvvizsgáig, és kell valaki, akivel gyakorolhatja a beszélgetést, az más, de amint megkapod az első problémás diákot, aki nem a nyelvvizsgáért, hanem az év végi kettesért küzd, na akkor majd megérted azt, amit most írtam.
2011. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazat adok a 23:33-as gyermeknek :).
2011. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem ez nem igy van utolso elotti!!! Amikor meg otthon eltem 3 angol tanarom volt marmint az altalanosban..mert mindegyik lelecelt. S mit ne mondjak olyan dinkan jottem ki kulfoldre hogy egy uditot nem tudtam kerni. S ezzel nem csak en lettem volna igy. Tudom mert az osztalytarsaim is is sik hulyek voltak-.-"

En nagyon jo tanulo voltam meg kb 5 gyerekkel egyutt az osztalyban, de egyikuknek sem ment az angol.

Az egyik ismerosom kijott kulfolfre velunk egyutt, (amugy o angol tanarnak tanult) es azt se tudta merre van a jo isten. Pedig o otthon elvolt ismerve a nyelv tudasarol.

Az otthoni tanarok vagyis azok az otthoni tanarok akik nem kostoltak meg bele a kinteni kulfoldi angolba, azoknak csak sejtesuk van az angolrol.

Amikor kijottem kulfoldre lakott a szomszedba egy magyar kislany 9 eves, aki mar kulfoldon szuletett, de tudott beszelni angolul meg magyarul is. S ha hiszitek ha nem nagyon sok mindent o tole tanultam meg! Egy 9 eves taknyostol!!! Mindossze 5 honapi egyutt let vele elegendo volt ahhoz hogy azert megertessem magam az emberekkel, s hogy teljes mondatokkal kifejezesekkel beszeljek veluk.

Otthon meg 4 ev alatt diplomas emberek oktatasi modszeretol nem tudtam elmondani hogy legyszy dobj meg egy kolaval.

Magyarorszagon sajnos hihetetlenul rossz a nyelvoktatas!!!!


A fulop-szigeti emberek nagyon jol beszelik a nyelvet amikor mar kijonnek kulfoldre!!!


Mindig kerdezem toluk hogy de jol beszelsz miota vagy kinn?


Elkezdi 2 honapja!!! 14 eves volt!!! En meg azt meg hogy csinaltad??? ELKEZDI hat az en orszagomban van angol nyelvoktatas!!! En meg magamba ha` jol van nalunk is van megse tudtam igy beszelni 2 honap utan!!!


Nem jo a nyelvoktatas otthon!!!

S az a szomoru benne hogy mar a szarpucolashoz is kell a nyelv!!!

2011. máj. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!