Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit csináljak az oktatómmal?...

Mit csináljak az oktatómmal? Egyre jobban elegem van belőle.

Figyelt kérdés

B kategóriára szeretnék jogosítványt, tavaly ősszel kezdtem

kaptam egy nőt oktatónak

namost... állandóan üvölt ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő szeretné, rendszeresen leb@sz hogy hogy lehetek ilyen béna, nincsen semmi eszem, nem való nekem autó

bármi apróságért káromkodik, visít mint az isten nyila


váltsam le? attól félek hogy az oktatók ismerik egymást, mivan ha a következővel jóba vannak és átadják egymásnak az infókat

:( viszont így kikészülök idegileg, nem egyszer volt hogy sírva száltam ki a kocsiból


2011. jan. 18. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Válts...ha köcsög a nő miatt, ami azonban etikátlan ás jogtlaan lenne, vált sulit....az 10 rugó...
2011. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Válts! Semmiképp se engedd, hogy b...sson. Ő az oktató, Te vagy az oktatott. Érje el, hogy jó legyél, de nincs joga azokat tenni, amiket leírtál! Válts és tanulj meg jól vezetni! Ne idegeskedj! Valószínűleg nem is veled van gondja!!!
2011. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy szolgáltatás amiért Te fizetsz....akkor már legyen olyan amilyet akarsz....ha nagyon kekeckedik másik bizonyithatóa váltás miatt, én illetékes szerveket is megkeresnék :D
2011. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nem vagyok oylan fajta a direkt tudna ártani másoknak akkorsem ha megérdemli

a kedvencem: hogy a .....ba váltasz már, tudod milyen drága a benzin???!!!

hát hagy ne mondjam én nem több mint 3ezres órabérrel keresek, úgy mint ő

fú de felhúztam magam már megint

2011. jan. 18. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt siránokzz :) hanem váltasd le....
2011. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Válts, és kérdezd meg az ismerőseidet, hogy ők kinél tanultak vezetni. Olyat keress, akiről csak jót hallottál! Na, hozzá kell járnod autót vezetni, gyakorolni!


Nekem nagyon jó oktatóm volt =). Az ismerőseim csak dicsérték, hogy rendes, olcsó is (2000 ft/óra), jó fej, segítőkész, és még helyben is van =). Persze néha lecseszett, de csak akkor, amikor veszélyes helyzetet produkáltam, pl. betettem a kocsit a busz elé =). A rossz váltásoknál, amikor rántott a kocsi, mondta, hogy csináljam, ne kapkodjam a lábamat. Ha lefulladtam, mondta, hogy nyugi, ne kapkodj. Volt, hogy meg is védett, mert emelkedőn volt a piros lámpa, lefulladtam, vagy 20 centit hátragurultam, de megfogtam a kocsit, hátul dudáltak, ő meg nemes egyszerűséggel kihajolt, és kiordított, hogy "Ne dudájjá' má', látod hogy tanuló, nem? Te sem kezdted Schumacherként!" =). Egyszer buktam mindenből, kivéve egészségügy, és sajnáltam, hogy vége az oktatásnak, jó volt hallani a sztorikat, amiket mesélt =). Amúgy én is bekerültem a sztorigyűjteményébe, mert sikerült úgy megbuknom forgalomból, hogy azért buktam, mert átengedtem a gyalogost a zebrán... csak azt nem vettem észre, hogy nekem zöld a lámpa xD. Még jó, hogy nem jött mögöttünk senki :D.


Szóval, ismerőseidet kérdezgesd, hogy kit ajánlanak, Neked ahhoz kell járnod.

2011. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én beleverném a fejét a műszerfalba!
2011. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

menyét:D

már mindegy igazából... megvan a jogsim :)

2011. jún. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!