Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Előkészítőre lehet tavasszal...

Előkészítőre lehet tavasszal is menni? BME

Figyelt kérdés

Mostanit lekéstem, és nem érzem hogy itthon megtudom tanulni a fizikát egyedül.. Semmit se értek :S

Ellég gáz még egy évet várni?

20 éves fiú


2011. jan. 7. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Érettségizni akarsz? Akkor cikis, de ha csak az egyetem miatt, akkor attól függ, hogy melyik kar...

Építőn, építészen a fizika teljesen felesleges, ami meg van azt előről tanítják. Azzal meg ne gyere nekem, hogy látod a tantervben a statikát, mert hidd el, hogy más a szemlélet, mint gimiben.

Egy a fontos: a matekot érted? ha az nem vágod, akkor ne is próbálkozz, az az összes karon fontos.

2011. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen éretségire kell/ pótfelvételi..

matekot, gimibe nem értettem, de most hogy újra tanulom, nincs semmi próbléma, de fizika, istenem, ne is beszéljünk róla, pedig régen mikor tanultam jól ment

2011. jan. 8. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!