Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Leendő ÁOK-sok! Jár majd...

Leendő ÁOK-sok! Jár majd valaki előkészítőre bioszból és kémiából?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy ezen az oldalon aki orvosnak készül, és kérdést ír ki, az mind magatehetetlen, gyámoltalan, idétlen? Elképesztő, nyilván más szakokon is vannak ilyenek, de a wanna be orvosoknak van egy ilyen feltűnően értetlen rétege. Te, mint egy tipikus ilyen ember, nem írnál magadról egy kis jellemzést? Úgy szeretném megérteni őket.


Mielőtt felháborodnál, el kezdenél pampogni, mi közöm nekem mind ehhez, miért kötekedem, meg hogy te mennyit tanultál már, blablabla:

1) Jó pár éve itt vagyok ezen az oldalon, és millió van belőled

2) 4 évet már lehúztam a hőn áhított, magasságos orvosin (irónia, ha valaki félreértené)


Tényleg, ilyenkor valami megkattan bennetek, ellepi a fejeteket a lila köd??? Mégis mitől lesztek ilyen idétlenek? Vagy újabban már csak ilyen magolós, naiv emberkék mennek orvosira?

A legutóbbi kedvencem: milyen táskát vigyek orvosira?


A kérdésedre pedig:

És ha jár? Akkor te fogsz? Vagy éppen ellenkezőleg, te nem? Ha valaki fizikából érettségizik? Leszakad az ég? Komolyan, mit vársz a válaszadóktól? Önigazolást, vagy csak megnyugtat, más is fog járni?

2011. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1, az "elkezdenél" egy szó xD

2,fordulj pszichológushoz,szerintem szükséged lenne rá :D

2011. szept. 23. 23:07
 3/4 reptoid ***** válasza:

Sajnos csak osztani tudom az első válaszadó véleményét!

Komolyan aggódom, hogy a már most is borzalmas állapotban lévő egészségügy mivé lesz, ha az itt megjelent emberekhez hasonlók kerülnek a régiek helyére.

2011. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy lehet mindenki ennyire csököttagyú??? A nem túl bonyolult kérdésemre a válasz egy "igen" vagy egy "nem"...

Lehet,hogy manapság rosszabb orvosokat képeznek,de az is elkeserítő,hogy egyesek itt oltogatnak másokat,ahelyett,hogy segítenétek-ugyanis az oldal azért jött létre...

2011. szept. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!