Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » SOS! Mennyi idő alatt lehet...

SOS! Mennyi idő alatt lehet elvégezni ezt a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon kíváncsi vagyok és nem tudok holnapig várni, míg felhívom őket...


2010. nov. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
"Novembertől havonta - szombati napokon - 4 órás ingyenes konzultációs lehetőséget biztosítunk Budapesten minden meghirdetett tárgyból, a tanév folyamán összesen 7 alkalommal"
2010. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod értelmezni a szavakat akkor szerintem veszett ügy nálad az érettségi...
2010. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Novembertől havonta - szombati napokon - 4 órás ingyenes konzultációs lehetőséget biztosítunk Budapesten minden meghirdetett tárgyból, a tanév folyamán összesen 7 alkalommal"


Mert ez konkrétan azt jelenti, hogy egy tanév alatt el lehet végezni akár több tárgyból is az érettségit és még pluszba havonta egyszer 4 órán keresztül magyarázzák nekem az anyagot? Ez a része szerintem félreérthető, nem kell egyből leosztani.

2010. nov. 24. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:

"Novembertől havonta - szombati napokon - 4 órás ingyenes konzultációs lehetőséget biztosítunk Budapesten minden meghirdetett tárgyból, a tanév folyamán összesen 7 alkalommal"


November elsejétől minden hónapban, szombatonként (tehát kiválasztanak egy szombati napot, mit tudom én, minden hónap 2-ik szombati napja). Az összes tárgyból van lehetőséged 4 órás konzultációra a tanárokkal a tanév folyamán összesen 7 alkalommal. Tehát az egész 7 hónapig tart. 7 hónap alatt elvégezheted. Ezért Budapestre kell utaznod, ha nem ott élsz. Nem személyenként értik a 4 órás konzultációt, hanem gondolom bent van 4 órát, magyarul fogadó órát tart, pl. 10-14 között. Aki megy megy, aki nem, az nem.


Amúgy nem megbántani akarlak, általános jelenség, hogy az emberek jelentős hányada funkcionális analfabéta. Tud olvasni, de ha megkérik, olvasson el egy bekezdést egy újságban, majd saját szavaival adja vissza, amit olvasott, nem tudja. Nem azért, mert nincs szókincse, hanem azért, mert nem értette meg, miről olvasott.

2010. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, konzultációs időpont alatt arra gondolnak, hogy ha valamit nem értesz, bemész a tanárhoz és megkérdezed tőle. Válaszolni fog, azért van ott.
2010. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a konzultációs részt értettem, köszönöm. 7 hónap végülis nem rossz, ahhoz képest, hogy minden tanfolyamra 2 évet írnak... Én ma fel fogom hívni őket. Egyébként velem úgy van, hogy csak akkor értem meg a szöveget, ha elolvasom háromszor, de néha értetlenkedek még mellé egy sort... (mint ezzel kapcsolatban is) Köszi a válaszokat!
2010. nov. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!