Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkavédelmi technikusi OKJ...

Munkavédelmi technikusi OKJ tanfolyamot nő mennyire nehezen tudja elvégezni? Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Környezetkutatói diplomám van de nem találok munkát. Most indul (holnap!!!) Munkavédelmi technikusi OKJ tanfolyam, de nem tudom mire számítsak, mennyire műszaki jellegű a képzés, és nem tudok senkit megkérdezni. Vajon el tudnám végezni?

A másik, hogy ha elvégezném, akkor lenne esélyem munkát találni a diplomámmal+ezzel?

200 ezer forint a képzés plusz utiköltség, ezért nagy a dilemmám. Ezt nem szeretném feleslegesen kifizetni ha nincs értelme. (Ha menet közben hagyom ott, akkor 63 ezer forintot bukok rajta, de az se kevés pénz.)

Ha bárki tud infóval szolgálni, kérem írjon mihamarabb!

Köszönöm előre is!


24/Nő


2010. nov. 11. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Környezetkutatói diploma??? Az meg milyen?

Aki diplomázott, annak ugyan miért lenne gond tanfolyamot végezni?

2010. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Környezetkutató: természettudományi karon a környezettan tanár szakosokkal sok tárgyunk megegyezett, de nem tanári a szakunk, terepgyakorlataink és laborgyakorlataink voltak amik a tanárszakosoknak nem.

Nem vagyok környezetmérnök, mert nem műszaki egyetemen végeztem, és nem vagyok agrármérnök vagy környezetvédő mert nem agrárkaron végeztem. Kutató vagyok mert TTK-n végeztem.

Azért lehet nehéz a tanfolyam, mert gőzöm nincs hogy működik egy targonca vagy daru, milyen alkatrészei vannak. Vagy épp a bonyolult összetett gépek egy gyárban.

Viszont az biztos, hogy egy érettségivel rendelkezőnél jobban képben vagyok a vegyszereket illetően például. (A képzés feltétele érettségi és orvosi alkalmassági.)

2010. nov. 11. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:

SZIA!


Bocsánat, hogy nem is köszöntem.


Te, Akiben ilyen plusz tisztelet is volt egy ismeretlen beszólogató kérdezőhöz, nyerő vagy!

ÁLTALÁBAN sokra fogod vinni, ez kiemel az átlagból, így bármihez bátran kezdhetsz!


Szerencsés, aki Veled lehet, manapság ritka a precíz, önzetlen fiatal.


Nagyon korrekt választ adtál, egy rövidke kérdésre is!


Sok sikert!


Előtted nincs akadály, pláne az emlegetett tanfolyamon!

2010. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2010. nov. 11. 14:19
 5/5 anonim válasza:
Szia most látom a kérdésedet :) mennyire vált be ez a képzés ha elvégezted? Sikerült elhelyezkedni benne?
2018. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!