Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jártál már éveket olyan...

Jártál már éveket olyan tanfolyamra, külön órára, workshopra, külön képzésre stb., amiről a végén rájöttél, hogy szinte semmi értelme nem volt? Nem fejlődtél és csak pénzedet dobtad ki? Akkor miért jártál rá mégis?

Figyelt kérdés
Miből jöttél rá?

szept. 15. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem
szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Igen, de egy félévvel a vége előtt otthagytam. Csak stresszt csinált és semmit nem fejlődtem. A csoportból talán ketten végeztek végül, egyik sem dolgozik benne.
szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. miért volt felesleges? És mikor jöttél rá?
szept. 15. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván azért volt felesleges, mert a harmadik szemeszterben sem volt több tudásom, mint mikor elkezdtem. Konkrétan alig csináltunk valamit az órákon, amit csináltunk is olyan volt, hogy semmit nem profitáltunk belőle, csak eltelt vele az idő. Az első szemeszterben azt gondoltam, ez csak a bevezetés, majd lesz jobb. A másodikban úgy voltam vele, hogy már fizettem (második diploma), nem kéne abbahagyni. A harmadikra teljesen elegem lett, az se zavart, hogy oda a pénzem, de az idegrendszerem nem fogom tönkretenni egy hülyeség miatt. A legelején is éreztem, hogy nem lesz ez jó, de hitegettem magam, hogy majd javulni fog a helyzet.
szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!