Fő állás mellett munka?

Figyelt kérdés
Fő állásom mellett szeretnék valamilyen mellékes munkát amit online lehetne végezni nagyon szívesen elvégeznék tanfolyamot is, ha kell nyitott bármire ami érinti a social világot vagy online web kezelés vagy bármi ami online csak kérdés mit ?

szept. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A full távmunkában végezhető munkák jó része:

- IT terület

- termék értékesítés telefonon

- speciális nyelvtudást igénylő munkák

Pár ilyen álláshirdetést már átböngésztem az évek alatt. Én egy jobban jövedelmező főállást találtam nemrég. Így sikerült áthidalni a problémát.

szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 IgaziÚriember ***** válasza:
51%
Kérdés hogy mihez értesz? Az online munkák jelentős része magas szakképzettséget és speciális tudást igényel, általában nem a selejt dolgozik home officeban. Programozóként, matematikusként (adattudomány, machine learning) és kutatóként (projekt alapon) tudsz legegyszerűbben részmunkaidős full HO állást találni.
szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!