Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tolna megyében fotós tanfolyam?

Tolna megyében fotós tanfolyam?

Figyelt kérdés
Nem tudtok valami fotós tanfolyamot, ami indul Tolna megyében? Alap képzés érdekelne engem, csak hogy tanítsák meg hogy kell kézbe fogni a gépet, meg milyen alap funkciói vannak. De egyszerűen én nem járok sikerrel. Nextfoto-t ne ajánljátok, jelentkeztem tavasszal és most is tanfolyamra hozzájuk, de nem kaptam semmi visszajelzést, hogy indul e egyáltalán a meghirdetett tanfolyam, emailre semmit nem regálnak.

szept. 4. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne égesd már magadat. Az alap dolgokat a nyolcadikosok is elsajátítják hamar. Amikor én fiatal voltam, nyolcadik végén kaptak fényképezőgépet a srácok.

Ma pedig a netről minden elsajátítható. A Canon gépek kezelési utasításában is vannak ilyen blokkok, mint a helyes kéztartás, testtartás, és a többi. Töltsél le egyet a Canon oldaláról.

okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!