Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi van akkor, ha nem tudom a...

Mi van akkor, ha nem tudom a tanfolyamot elvégezni? (CNC forgácsoló)

Figyelt kérdés
Túl bonyolult,(sok,matek és geometriai ismereteket igénylő)tanfolyamra jelentkeztem,és fel se tudom fogni azt amit magyaráz a tanár,és egyszerűen nem áll rá az agyam,hiába próbálom itthon is tanulmányozni a könyvet.A másik dolog,hogy nem is igazán érdekel,mert annyira távol állnak tőlem ezek a dolgok,mert inkább humán beállítottságú vagyok,és erre a tanfolyamra is úgymond "kényszerből" jelentkeztem.Még 4 hónap van hátra a 8-ból, de már az elméleti részeket tudni kéne,és közeleg a modulzáró,és úgy érzem szinte semmit nem tudok,hiába is tanulok,ha nem értem.Sokak szerint elég egyszerű tanfolyamról van szó,de nekem nagyon nehéz,és amiatt is eléggé össze vagyok zavarodva,hogy a tanár néha teljesen mást magyaráz,mint ahogy az a könyvben van.Aggódom amiatt,ha nem sikerül(amire elég nagy esély van)vissza kell fizetni a tanfolyam összegét:(
2010. okt. 24. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt legjobban a suliban tudják megmondani, mert valóban szokott olyan lenni, hogy visszafizettetik ált. az ilyen magánjellegűekben. Írj a titkárságnak egy e-mailt.
2010. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egész biztos fizetned kell, ha nem sikerül! de ne mond már, hogy ez olyan nagyon nehéz...
2010. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha modul záró elsőre nem sikerül akkor vizsgázhatsz újra,ami úgy tudom nem kerül plusz pénzbe...legalább is nekünk azt mondták.Ja és min.51%-ot kell elérni,igaz én másnak tanulok de szintén okj.-és és modul rendszerű.

Ha ennyire nem érdekel akkor nincs értelme ezt tanulnod!

Pénz kidobás és másra is fordíthatnád azt az időt amit a tanfolyamon töltesz.

Más:

Ne könyvből tanulj,ha nem jegyzetekből....gondolom az a személy lesz modul vizsgán aki tartja az órákat,és szerintem neki elég az amit jegyzetszerűen írtok minden órán...

2010. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz ha ennyire nem érdekel már hamarabb abba kellett volna hagynod...

szerintem nem kell a teljes tanfolyam árát kifizetned,de amit eddig fizettél azt tuti nem kapod vissza.

2010. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!