Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Akik elvégezték a villámolvasá...

Akik elvégezték a villámolvasási tanfolyamot, azoknak hogyan vált be?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én múlt hétvégén voltam, de nem veszek észre semmi változást. Ettől függetlenül hiszek benne, és gyakorolni fogom, mert ha vannak emberek akiknek megy, nekem miért ne sikerülhetne? A tanfolyam jó arra, hogy nagy vonalakban elmagyarázzák, hogy mit hogyan kell csinálni..stb, de 2 nap szerintem nem elég arra, hogy tökéletesen elsajátítsuk a módszert. Kitartás kell és sok-sok gyakorlás. Rengetegen írják, hogy tanfolyam után nem ment nekik egyből és feladták. Na itt a probléma. Nem szabad feladni. Én is lusta vagyok, de próbálkozni fogok továbbra is, mert akik sikeresen használják, mind azt mondják, hogy az elején kell nagyon tolni és aztán előbb-utóbb sikerülni fog.

Na sok szerencsét és kitartást mindenkinek, aki villámolvasás tanulásra adja a fejét! :)

2012. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!