Hogy működik az ECDL?

Figyelt kérdés

Itikai sulimban lehetőség van ECDL vizsgát tenni. Viszont roppant drága ez most így, tehtá az lenne a kérdésem, hogy az érettségivel, ha tiszta ötös lesz az infó akkor nem kapod meg alapból? mert hogy ügye ez egy országos elismervény.. 7-vagy 8 részből áll azt hiszem.. (pataky)


Köszi :)


2010. okt. 4. 16:08
 1/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

nem kapod meg alapból

van 4 modulos is és 7 is, stb.

szinte semmi értelme sincs, kevés helyen értékelik


www.ecdl.hu

2010. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is csinálom, most lett meg az 5. modulom.. ha tantervszerűen csinálod, akkor meg lehet csinálni nem nehéz. Nem kapod meg alapból. Szerintem annyira nem drága, a regisztrációs díj 6-7ezer aztán modulonként 2000. Nálunk mondhatni kötelező, de akinek nem tudják fizetni az anyagi helyzetük miatt annak alapítványi pénzből állják.

Egyébként igaza van az előzőnek hogy nem sok értelme van, fősulin/egyetemen nem jár érte plusz pont. Talán ha olyan munkahelyet választasz később, ott számíthat, esetleg követelmény is lehet. Jó ha van!

2010. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, ha az infó 5-ös, akkor automatica megkapja az ECDL bizonyítványt, csak kell a Neumann János számítógép tudományi társaságnak írni, vagy jelezni.
2010. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megkérdeztem az infó tanáromat és a 7 alap modulal kapod meg, de bba az ilyen hogy képszerkesztés nincs benne, szal elég veszteséges... na mindegy, nekem jó szteditewm sajnos mint mondtam most nem futja rá.. Köszi a válaszokat :)
2010. okt. 5. 13:39
 5/6 anonim válasza:
a 17.26-nak van igaza. Én is igy kaptam meg, ingyen
2010. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. okt. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!