Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha elvégzek egy családi...

Ha elvégzek egy családi napközi tanfolyamot, akkor dolgozhatok is családi napköziben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem kell hozzá még gondozói végzettség stb? Mert így tök furcsálom, hogy 4 napos tanfolyam után foglalkozhatok majd kisgyerekekkel!
2010. szept. 24. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h dolgozhatsz vele.

3 év főiskola kell ahhoz hogy ovisokal foglalkozhass,a csecsemő és kisgyermek nevelő-gondozó képzés 2 éves okj-s,meg a dajka is okj-is(ez fél vagy egy éves nem tudom pontosan)Állami szféráról van szó.


Magánintézmény lehet alkalmazhat.

2010. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen!!!!!én is ezt csinálom


bár nekem van egyetemi, de nem szakirányú diplomám

2011. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de alapjáratok csanában 8 általános a követelmény törvényileg+40 órás tanfolyam és akkor dolgozhatsz benne+nyithatsz is
2011. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!