Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tapasztalatok, vélemények a...

Tapasztalatok, vélemények a Magister Universitas emelt biológia felkészítőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Heti egy alkalom tantermi oktatás kb 3 óra alkalmanként.

Nincs tapasztalatom a sulival kapcsolatban. Szeretnék jövő tavasszal egy jó eredményű emelt bioszt összehozni. Sajnos a bioszféra kurzus betelt és nem tudok jelentkezni. Viszont a Magiszter egész szimpatikus kurzusnak tűnik. Kis tanácsot kérnék, fel lehet vele készülni 80-90%os érettségire?

Köszi szépen.


2022. aug. 20. 10:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az online oktatás sem opció számomra, akartam, de nem lehetséges. Kénytelen vagyok egyedül neki fogni. Elegendő lehet emelt érettségire pusztán a bioszféra jegyzet? Nagyon hasznosnak tartom és jobb mint egy kőnyv.
2022. aug. 23. 00:35
 12/13 A kérdező kommentje:
Könyvet már nem akarok venni, a mozaikos könyvcsaládot megvettem még 2018ban. De annyira nem jött be. Csak a bioszférából akarok felkészülni ami a veboldalon található. Remélem elegendő lesz. Másik képzés miatt sajnos nem tudok az oktatáson részt venni, pedig nagyon jó lett volna.
2022. aug. 23. 00:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Ismerem mindegyik tanárt onnan, én úgy gondolom, hogy csak jól járhatsz. Ahogy olvasom, ódzkodsz az online tanfolyamtól, az ott tanító tanár az egyik legfelkészültebb, akit ismerek. Na meg azt se felejtsd el, hogy az online tanfolyam visszanézhető. Itt egyébként bele is nézhetsz:

[link]

2022. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!