Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tapasztalatok, vélemények a...

Tapasztalatok, vélemények a Magister Universitas emelt biológia felkészítőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Heti egy alkalom tantermi oktatás kb 3 óra alkalmanként.

Nincs tapasztalatom a sulival kapcsolatban. Szeretnék jövő tavasszal egy jó eredményű emelt bioszt összehozni. Sajnos a bioszféra kurzus betelt és nem tudok jelentkezni. Viszont a Magiszter egész szimpatikus kurzusnak tűnik. Kis tanácsot kérnék, fel lehet vele készülni 80-90%os érettségire?

Köszi szépen.


2022. aug. 20. 10:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szükségem lenne egy képzésre, nem akarok már egyedül kínlódni, kéne egy kis iránymutatás.
2022. aug. 20. 10:49
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

annyira azért nem jó, meg nem mindegy melyik csoportba kerülsz, az egyik jobb


sztem az a legobb ha megoldod az előző évi feladatokat tematikusan (mindegyiket), van vhol egy ilyen honlap is

2022. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Érdekes... egyszer azt mondják jó, egyszer meg azt hogy nem az. Őszintén nem hiszek és nem szeretem ezeket a képzéseket. Vannak rossz tapasztalataim más jellegű szakmai tanfolyamokkal. De ajánljon nekem valaki egy olyan oktatást ami megfelelő. Ha tud valaki valami jót, nagyon szépen köszönöm.
2022. aug. 20. 11:28
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el egyedül a legjobb
2022. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezek csak lassítanak, sztem a feladatokat olsogasd, majd gyűjtsd össze a mi nem megy, s menj el magantanarhoz csak párszor, sztem így hatásosabb
2022. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, félek egyedül nekikezdeni. Akartam tanfolyamot de nem partnerek a dologban akiket felkerestem.
2022. aug. 20. 15:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, kezd el egyedül:)
2022. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megpróbálom. Köszönöm a biztatást. :) Önmagában a bioszféra jegyzetek elegendőek?
2022. aug. 20. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem elég, ha ezekből a könyvekből készülsz:

- Fazekas György - Szerényi Gábor: Biológia ​I. (Molekulák, élőlények, életműködések)

- Fazekas György - Szerényi Gábor: Biológia ​II. (Ember, bioszféra, evolúció)


+ Az előző évek érettségi feladatainak a megoldása és ellenőrzése a javítókulcs szerint.

2022. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A bioszférának csak a jelenléti tanfolyama telt be, az online óra nem, szóval ott a lehetőség.

A lvlmeup kurzus is egész jó, ad egy struktúrát, előregyártott videókkal, de van hetente egy online konzultáció is.


Biológiából nem annyira létszükség a tanár, mint mondjuk kémiából. Itt inkább az anyag mennyisége adja a nehézséget, be kell darálni az egészet, a sorrend mellékes.

2022. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!