Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vélemény a februári intenzív...

Vélemény a februári intenzív Magisteres felkészítőkről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki járt ilyen felkészítőre, annak milyen tapasztalatai vannak? Elég volt ez a felkészülés az emeltszintű érettségi teljesítéséhez? Sajnos túl későn gondoltam el, hogy akarok emeltezni, és nem tudom ennyi idő elég lenne-e a felkészüléshez. Elsősorban csak az lenne a cél, hogy sikerüljön (a 2020-as felvételi követelmény miatt)

2019. nov. 29. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit régi a kérdés, de azért leírom hátha segít...


Én két tárgyból mentem az emelt felkészítőre és őszintén nem nagyon csalódtam. Az egyik tárgyam a kémia volt, mivel infó suliba járok el tudod képzelni mekkora volt ennek a tárgynak a prioritása, fakt meg egyáltalán nem volt, viszont így is sikerült összehoznom 77 pontot.


Ha komolyan gondolod az érettségit, szerintem megéri. A Magister nem azt kínálja, hogy ha bent ülsz az órán és ott figyelsz akkor jó eredményed lesz, lényegében az órák felzárkóztatnak (pl. ha nem értesz valamit elmagyarázzák) 50 óra azért nem lenne elég az egész anyag leadására.

Viszont kiadják az tananyagot vázlatosan, ha fizikából vagy matekból mennél akkor megmondják milyen feladatokat gyakorolj be, és azt ha otthon megtanulod nem lesz gond.

2020. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2020. jan. 17. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!