Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek a Magister...

Mi a véleményetek a Magister Universitas emelt szintű biosz és kémia felkészítőkről? (Szeged)

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném itt nyilvánosan kifejteni a véleményem. Írj egy üzenetet itt és ott elmondom, nekem mi a tapasztalatom.
2018. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekem is, én is válaszolok ;)
2018. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig masnak is nagy segitseg lenne ha itt valaszolnatok. Ezt sosem ertettem
2018. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, viszont azért nem írtam nyilvános kommentbe, mert nem akartam tanár neveket nyilvánosan írni, stb. De akkor írok ide egy általánosat, ahogy én éltem meg.


Én emelt biológia és kémia felkészítőre jártam, 100 órásra, szombatonként. Igaz én az iskolámban jártam faktra még ezek mellett, de rengeteget segített. Alapból adott egy rendszert, hogy folyamatosan foglalkozzak az anyaggal az év folyamán. A kémián minden héten megoldottunk feladatokat, mind elméleti mind számolási feladatokat, persze előtte a hozzá szükséges anyagot átvéve. A 100 óra elég volt arra hogy végigérjünk az anyaggal, nyilván az mindenkin magán múlott megtanulja-e. A kémiatanár nagyon rendes volt, lelkiismeretesen tanított és nagyon felkészült volt. Én tőle tanultam meg rendszerezni a számolást, mert előtte eléggé kesze kusza volt :D Biológiánál az elejétől a végéig végigmentünk a követelményrendszeren, amit ppt-k formájában dolgoztak ki, vetítettek le és adtak ki nekünk. Ennél jobb anyagot még nem láttam. Jó volt, hogy nem kellet össze vissza könyvekből tanulnom, elég volt ebből. A biológia tanár is nagyon rendes volt és felkészült. Szerettem mindkettőjüket és igaz az, hogy azt adják le, amit az érettségin kérnek.

2018. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!