Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki próbált már több nyelvet...

Ki próbált már több nyelvet egyszerre tanulni? Akinek van tapasztalata kérem írja le. Angol és német nyelvet tanulnék heti 1-1 alkalommal

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 04:38
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Van akinek bejön, van akinek nem, nincs rá egyértelmű válasz mi a jó.

Heti 1 alkalom viszont semmi, napi egy alkalom kéne ha még ebben az évtizedben meg is akarod tanulni a nyelveket.

2019. máj. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt a kettőt tanultam egyszerre. Az angol elég jól megmaradt viszont németből semmi. Hozzá állás függő is, volt egy csomó angol/amerikai sorozat amit szerettem annak idején úgyhogy sokat gyakoroltam a nyelv értéset, külföldön tanultam és éltem hosszabb ideig a beszédet így volt a legjobb tanulni.
2019. máj. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én angolt, németet és latint tanulok egyszerre. Engem nem zavar ez meg, igazából szerintem egyénfüggő ki hogy kezeli ezt.

Véleményem szerint próbáld ki, hogy neked hogyan megy, ha úgy érzed zavaró, akkor fókuszálj csak az egyikre.

2019. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Gimiben kötelező a két nyelv, így én is angolt és németet tanultam. A németet már első osztálytól kezdve tanultam (heti 3-4 óra) és gimiben rengeteget ismételtünk, amit eszméletlenül untam... Az angol (heti 3-5 óra) pedig új volt, érdekesebb, csomó angol nyelvű anyaggal találkozik az ember pl. sorozatok, filmek, zenék stb. és így jobban meg is fogott, mint a német. Nyelvvizsgáztam németből is, de soha nem használtam. Most is az angolt használom, illetve elkezdtem a kínait.
2019. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!