Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvű regényeket...

Angol nyelvű regényeket vennék olcsón?

Figyelt kérdés

Kerestem vaterán meg ilyen oldalakon de sajna nem lehet ott úgy keresni, ahogy én szeretnék. Vagyis úgy lehet ha végigböngészem de arra nincs türelmem.

Egyszerre több angol könyvet szeretnék az eredetinél alacsonyabb áron venni. Azért többet mert úgy jobban megéri a postaköltség. Sajnos az ilyen oldalakon sokszor csak egy-két könyvet árul egy-egy személy egyszerre.

Akinek van felesleges angol nyelvű regénye amitől megszabadulna, írjon!


2010. júl. 4. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem toltesz le internetrol konyveket? Kis keresgelessel lehet talani ingyen is jokat.
2010. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert utálok gépen olvasni.

Az külön élmény, mikor a könyvet fogod a kezedbe.

Egyébként buszra kéne. Másfél órákat utazok a munkahelyemre..

2010. júl. 4. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
helyi könyvtárban nincsenek iyen könyvek?
2010. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelnek a klasszikusok, nagyobb könyvesboltokban (pl Alexandra) remek a választék az ún. Penguin Classics könyvekből (sárga gerinces könyvek). Mind eredeti, nem könnyített kiadás, és csupán 600 forintba kerülnek.
2010. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Leginkább ifjúsági vagy kaland érdekel. De szeretem a mágusos, varázslós könyveket.

De az is jó ha valaki ajánl könyveket alexandráról. Szoktam onnan rendelni de már mindent megvettem, ami leírás alapján érdekelt.

Ha valaki tudna mondani olyat, ami ott megvan és olvasta, tud véleményt mondani a könyvről, az is nagy segítség lenne.

2010. júl. 4. 19:18
 6/10 A kérdező kommentje:
A Penguin Classics-okat majd megnézem, de annyira nem vagyok oda az ilyesmiért.
2010. júl. 4. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
ki is lehet nyomtatni, amit letoltesz internetrol, es aztan, ahogy olvasod, dobalhatod ki a mar elolvasott oldalakat, es meg a taskad is konyebb lesz utkozben:-)
2010. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha esetleg bp-i vagy, vagy arra jársz, ezek tök jó antikváriumok, rengeteg regénnyel:


[link]


[link]

2010. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok Pesti és nem is nagyon járok arrafelé.

De ha valaki tud az alexandrán meg a librin kívül könyvesboltot, ahonnan lehet rendelni neten és sok angol nyelvű könyv van, annak is örülnék.

2010. júl. 5. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy ebúk olvasót. angol irodalmat le lehet tölteni tonnaszámra
2013. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!