Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciások! Hogyan növelitek...

Franciások! Hogyan növelitek a szókincseteket?

Figyelt kérdés
Magamtól szeretném megtanulni a nyelvet, mert nagyon tetszik. Vettem már egy francia nyelvtankönyvet, azzal szerintem nem lesz baj. Viszont nem találok olyan könyvet ami csak a szókinccsel foglalkozik. Ajánlanátok könyveket, esetleg weboldalakat amikből tanulhatnék és Nektek/Neked bevált?
2010. júl. 2. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve tanulok franciául (suliban).Ugyanennyi ideje van francia nyelvű levelezőtársam. Nagyon bevált. :)

Szóval érdemes magadnak valakit keresni, aki jól ismeri a nyelvet.

Jah, és sokat hallgass francia párbeszédeket(CD, internet stb.) .


Nekem ezek segítettek. :)


Most hirtelen ezt az oldalt találtam keresőben, de ha jobban szétnézel a google-ban akkor találsz biztos ilyen oldalakat : [link] .

2010. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkafüzeted, akkor nézd meg, lehet hogy a hátuljában van szószedet. Ez általában lekciónként van összeírva, úgyhogy mi suliban úgy szoktuk, hogy először meg kell tanulnunk a szavakat, aztán úrákon már az új szavakkal dolgozunk, mondatokat alkotunk, stb.
2010. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
anki
2010. júl. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!