Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Internetről meg lehet tanulni...

Internetről meg lehet tanulni haladó szintűre a franciát?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a francia nyelv, de sajnos nincs most arra lehetőségem hogy órára járjak, ezért gondoltam hátha a netről megrudnék tanulni. Szerintetek menni fog vagy mindenképpen tanárhoz kéne járnom ?
2010. jún. 27. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, haladó szinten szerintem nem, de pl egy jó kezdőt, vagy középhaladót össze tudsz hozni. Rengeteg nyelvi anyag fenn van a neten. Pl.: uz-translations.net (ez külföldi oldal, de rengeteg nyelvet megtalálsz, olykor magyar anyagokat is. Ha meg nem találsz ilyeneket, akkor linkelek. De igazából nyelvtanár jobb lenne, ha van rá lehetőség, meg anyagi háttér. Sok sikert.
2010. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2010. jún. 27. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudok franciául, és elég sokat kellett magolnom (pl szavakat), meg görnyednem fölötte, pedig hihetetlen jó tanárom volt. Tehát így tapasztalatok alapján el nem tudom képzelni, hogy ezt meg tudtam volna tanulni internetről, úgy, hogy senki nem magyaráz, na meg úgy, hogy nincs számonkérés, ami ugye a legfőbb motiváció. Azért sok sikert kívánok :)
2010. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :P remélem sikerülni fog :P
2010. jún. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!