Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megkapom a nyelvvizsga bizimet...

Megkapom a nyelvvizsga bizimet vagy sem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arról lenne szó, hogy május első hetében volt a C típusú nyelvvizsgám angolból, Pannonon. Sajnos a szóbeli részét elbuktam a labor miatt, így csak 58%-osra sikeredett. Viszont az írásbeli része kereken 60% lett és a 3 rész ami szerint osztályoztak mind 40% fölött van (55,50,75%)


Ugyebár már lassan 1,5 hónap telt el azóta, de még értesítőt sem kaptam, hogy meglenne. Valaki megtudná mondani, hogy akkor ez most hogyan működik?


köszönöm :)


2010. jún. 22. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves Vizsgázók!


Aki májusban komplex vizsgát tett és annak csak az egyik része sikeres, viszont nem kíván élni a felülvizsgálat lehetőségével, a sikeres vizsgarészről a 2010. június 14-i héten a Vizsgahelyen átveheti a bizonyítványát, amennyiben kitölti a NYILATKOZAT-ot ( [link]


Egyéb esetben ki kell várni a felülvizsgálati időszakot.


A kitoltött formanyomtatványt emailben, faxon vagy postai úton is eljuttathatja a Vizsgaközpontba."


Ezt az oldalukon találtam.

2010. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és manapság nem küldözgetnek értesítőket. Megnézed az eredményt a neten, aztán látod, megvan-e. Van, amelyik vizsgaközpont kipostázza a bizonyítványokat, van, ahol neked kell bemenned érte.
2010. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Rigó utcait csináltam, nem küldtek semmit, csak neten meg lehetett nézni az eredményt. Ami fontos(nekünk szólt a tanár), hogy miután megnéztük és megvan akkor mondjunk le a felülvizsgálatról, mert különben hetekig nem csinálnak vele semmit(értsd:hetekkel később kapod meg).
2010. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!