Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell az angolba összera...

Hogyan kell az angolba összerakni egy mondatot? Mi kerül előre és mi hátra? Nem értem a nyelvtant:s

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így baromság. Kicsit konkretizáljad.
2010. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szavakat tudom csak nem tudom hogy kell ragozni és sorrendebe rakni a szavakat hogy értelmes legyen a mondat:S
2010. jún. 21. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Angol a legegyszerűbb ilyen szempontból. egyél egy alap angolkönyvet, abban benne van minden az elejétől.
2010. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ragozni mindenesetre nem kell. Az alap az állító mondatoknál az, hogy alany-főige-tárgy-helyhatározó-időhatározó, de az időhatározó kerülhet az elejére is. De a mindennapi életben elég ritka azért ez a tankönyvi precizitással szerkesztett teljes mondat. A kérdő az egy külön tészta, abban szinte mindig van segédige is. Inkább írd le a konkrét mondatot, mert nem lehet valakit öt sorban megtanítani az angol nyelvtanra.
2010. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg vegyél egy könyvet, ezt így szerintem nem lehet megtanítani, esetleg google-val keress rá, hogy angol kezdőknek, vagy nem tudom... Könyvhöz ajánlani tudom Dohár Péter Kis angol nyelvtanját! :D
2010. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!