Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvtant nézzek át...

Milyen nyelvtant nézzek át alapfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Telcre megyek
2011. máj. 26. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Sry az offért, megkérdezhetem minek mész alapfokra?
2011. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert egy vizsgához kellés csak úgy végezhetem el ha ez meg van. de válaszolhatnál most már:)
2011. máj. 26. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Jólvan na. Alapfok amúgy ht, pfff. A legalapabb igeidőket meg nyelvtani dolgokat, pl feltételes mód, melléknév fokozás ezek (gondolom van valami felkészítő könyved meg jegyzeted). Amiről tudod, hogy kicsit nehezebben megy, bár állípom, nyelvvizsga előtt ne várj már csodát. Ha tudsz alapfokon, akkor átmész. Semmi nehéz nincsen benne amúgy.
2011. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 26. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyszerű jelent, egyszerű múltat és az egyszerű jövőt. Más nyelvtanra nem nagyon lesz szükség. Mondatalkotásnál a tömör, egyszerű mondatok elegendőek és a hibaesélyed is kevesebb lesz. Ha az alapszókincsed 1.200-1.600 szavas, akkor biztos a siker.


Az alapfokú pedig nem gáz és nem pfff, mert az is feltételezi - még ha alapjaiban is - az adott nyelv ismeretét. Plusz a nyelv az, amit rosszul is érdemes tudni... Szerintem.

2011. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Hát pff = hirtelen nem is tudom, mi az ami kéne rá és mi nem. Mivel erre aszintre nagyjából az általános iskola angoljával is el lehet jutni bőven, viszont már nagyon nem rélik akkor mit tanultam.

De nem baj, okosszad csak az észt. Kár, hogy nincs miből.

2011. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:55,


Ne vedd el a kedvét azoknak, akik az alapfokra gyúrnak.


Csendben jegyzem meg, hogy a doktorátus, vagy PhD megszerzésének feltétele is 1 közép és 1 alap, vagy 2 közép 1 alap nyelvvizsga letétele. Harmadik nyelvnél, a disszertációra készülve, munka mellett nem könnyű még az alapfok elérése sem!

2011. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak !
2011. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenki
2011. máj. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!