Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanulási rekordok?

Nyelvtanulási rekordok?

Figyelt kérdés
Ki, hogy, milyen nyelvet, mennyi idő alatt sajátított el közép- vagy felsőfokra? :)
2010. jún. 16. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Angolt tanulok/tanultam 11 évig és még most sem tudom a nyelvtant.
2010. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rekordnak az enyémet nem mondanám - angolul kezdtem el tanulni 13 évesen, és 15. életévemben már volt középfokú nyelvvizsgám. Aztán 8 hónapja újrakezdtem az angolt, elmentem felsőfokúra (TELC - annyira nem nehéz), és ha nem vagyok akkor balfék, hogy nem megyek el szóbelire, akkor 95%-os valószínűséggel lehetne egy felsőfokúm is. Hozzá kell tennem, hogy az angolt rendszeresen használom, és az akkori középfok (fajta) és a mostani felsőfok (TELC) sok különbség nincsen, maximum szókincsben.
2010. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, és elfelejtettem, hogy németül 8 évig tanultam, és csak arra emlékszem, hogy ich liebe dich meg ich bin XY, szóval azzal nem voltam ennyire sikeres:DD
2010. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
általános suli 7. osztályáig tanultam angolt azóta nem (11-es leszek jövőre) és nem mondom hogy perfect vagyok de meg tudom magam értetni egy angol emberrel!
2010. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én 5 év angoltanulás után tettem le a középfokút. ( ez mondjuk nem éppen rekord :)

15/L

2010. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm......gimiben tanultam latint.Negyedik félévkor ki kellett találnom,mi lesz a választott tantárgyam...azelőtt nem tanultam a latint,csak bent voltam órákon.Négy és fél hónapom volt,hogy felkészüljek latinra.Ötös lett.
2010. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a hozzászólásokat! :D

utolsó: ügyi vagy :)

2010. jún. 16. 08:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemetet nyelv alapjait tanultam meg 2-3 het alatt, csak sajnos nem hasznaltam utana es gyakorlatilag mindent elfelejtettem:) Az angol alapjai az 1-2 ev lehetett meg mikor nem suliztam hanem neztem az angol meseket es igy mikor elkezdtem tanulni akkor mar eleg okesan ment. Ja es meg ott a sztar roman nyelv, azt ugye tanultam suliban, de az sajnos sokat nem ert, azutan osszekerultem roman szobatarsakkal es 5-6 honap es elertem azt hogy irasban ki sem tudnak szurni, mig beszedben megmondjak hogy picit hallik hogy nem az igazi, de nagyon jol beszelem.
2010. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Angol középfok 1,5 év angoltanulás után (nulláról kezdtem), heti 1x1,5 órában jártam tanárhoz.
2010. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Angol felsőfok 4,5 év alatt, igazából iskolában és magamtól tanultam meg egyszer beültem egy egész nyaras tanfolyamra.

Német középfok, alsó tagozatos korom óta tanultam és most lett meg (most végeztem), tehát 9 év.

2010. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!