Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Én egy 16 éves fiú vagyok és...

Én egy 16 éves fiú vagyok és szeretnék nyelvtanfolyamra járni ez lehetséges? Szeptembertől leszek 10-es. Hány éves kortól lehet?

Figyelt kérdés
Köszönöm a kedves válaszokat!
2010. jún. 12. 21:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm!
2010. jún. 12. 23:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem nézek jegyeket, meg semmit:) Simán bemész a nyelvsuliba, megmondod, hogy milyen nyelvből szeretnél járni. Megbeszélitek, hogy csoportban, vagy egyedül szeretnél járni tanárhoz, adnak egy szintfelmérőt, amit otthon kitöltesz, és ebből nekik lejön, hogy hogy állsz nyelvtudás szintjén, megbeszélitek, hogy miért akarsz járni (nyelvvizsga, szinten tartás, stb.), nyelvvizsga esetében pl mikorra szeretnéd, ehhez heti hány órára vagy szükség, mennyi időt lennél ott egy alkalommal, és ez mennyibe kerülne. Ezentúl eljársz rá, házikat, tanulnivalót adnak, kijavítják neked, szépen készülgetsz, nem nagy ördőngősség:) Én egy időben már majdhogy nem a nyelvsuliban laktam, mert nagyon kellett az a nyelvvizsga...:D 18/L
2010. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

És ha én mondjuk csoprtba leszek majd és ha nekem pl du 5 túl jó de ha valakinek nem jó az időpont a csaoportból akkor mivan?


Am 18/L köszi a válaszod:)

2010. jún. 13. 09:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt úgy szokták megbeszélni általában, hogy mindenkinek jó legyen, néha ezért hétvégére is rakhatják, bár nálunk nem gyakori, illetve több időpont is szokott lenni. Akkor sincs világvége, ha egy-egy órát kihagysz, bár hogy a fizetés ilyenkor hogy működik, azt nem tudom, mert én mindig egyedül jártam:) még mindig 18/L vagyok:)
2010. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fix időpontú csoportok vannak, pl hétfő-szerda 17-18.30: arra az időpontra jelentkezel, amikor ráérsz és onnantól kezdve abban az időpontban fogsz járni. Ha valaki nem ér rá, nem arra az időpontra jelentkezik. Kicsit túlbonyolítod a dolgokat!
2010. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!