Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Járt vki Katedra nyelvtanfolya...

Járt vki Katedra nyelvtanfolyamra?

Figyelt kérdés
Én most fizettem be angol haladó csoportba,100órás,21én indul..81000ft... milyen lesz? nehéz a tananyag? kapunk házi feladatot? hogy tellik egy óra?
2010. jún. 12. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem ez teljesen a tanártól függ
2010. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írtál szintfelmérőt, nem? Tehát olyan szintű lesz, ahol te most éppen tartasz. Gondolom, Headway. Kaptok házi feladatot és az órán nyilván fogjátok használni a tankönyvet, plusz kiegészítő lapokat, lesz magnó, pár-és csoportmunka.
2010. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen irtam szintfelmerot,igy mehetek középfokú nyelvvizsgárafelkészitő intenziv tanfolyamra hei 5x5órás..és sok házit adnak? mert ott leszek hétfőtől péntékig egész délelőtt nyáron...nem szeretnék még délutánokat tölteni a házival.. :S
2010. jún. 13. 09:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha nyelvvizsga-előkészítőre jelentkeztél, az munkával jár. Ezt a négy hetet a tanulásra szánod, azért jelentkeztél, nem? A nyelvvizsga-felkészülés sok egyéni munkát kíván, teszteket kitölteni, fogalmazást írni, olvasni, urambocsá szavakat magolni: ezek egyéni műfajok, nem csoportosak. Napi kb 2 óra. Az órán meg lehet beszélgetni, magnót hallgatni, ellenőrizni és megbeszélni a házit. Luxus lenne fizetni azért az időért, amit te otthon egyedül is meg tudsz, sőt sokkal hatékonyabban, csinálni.
2010. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam és adtak hf-t! Nekem tetszett!
2010. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem neekem is tetszeni fog közi!
2010. jún. 15. 20:44
 7/11 A kérdező kommentje:

"11:11Luxus lenne fizetni azért az időért, amit te otthon egyedül is meg tudsz, sőt sokkal hatékonyabban, csinálni."


Csak otthon egyedül nem tudsz párbeszédeket gyakorolni és persze a legfontosabbat BESZÉLNI olyan vkivel aki "hibátlanul" beszél angolul...!Az oké,h teszteket otthon is ki tudsz töltögetni,meg szavakat tanulni..de attól még beszélni nem tudsz,max teszteket megoldani!

2010. jún. 15. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején én is jártam intenzív nyelvi kurzusra egy nyelviskolába minden délelőtt 8-12-ig. S otthon azért még vagy 2 órát rá kellett szánnom.


Pár hónapja fejeztem be egy angol kurzust, heti kétszer 5X45 perc volt, s annyi házi volt, hogy nem győztünk írni.


Szóval ismétlés és gyakorlás!


Amúgy a katedra spanyol nyelvtanfolyamot is indít?

2010. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, de állj pozitívan hozzá, én pl élvezem ha új szavakat tanulok angolból és utána aktívan tudom használni őket, vagy ha sikerül egy jó kis fogalmazást összehoznom, egy kommunikációs helyzetben lendületesen beszélni, filmeket, könyveket megérteni..


Amúgy igen lesz házi, de ez csak jó, mert a nyelvet rengeteget kell gyakorolni, a megtanult nyelvtant sokszor át kell rágni, addig amíg majd automatikusan jönni fog beszéd közben.

2010. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen ínít spanyolt is! Még cigány- nyelvet is
2010. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!