Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ecl 2018. 04.14. hallás utáni...

Ecl 2018. 04.14. hallás utáni szövegértés második szöveg. Milyen válaszokat adtatok?

Figyelt kérdés

Mindre kíváncsi lennék,amire emlékeztek,de főleg ez a két kérdés érdekelne:

Miért csatlakozott hozzá a testvére? és Hogy döntötték el, hogy milyen helyeket látogatnak meg?



2018. ápr. 14. 14:27
 1/3 anonim válasza:

Hi,

engem kifejezetten az első feladat érdekelne a válaszaim, ha jól emlékszem:

CCCBB és a maradék 5 pedig 2 C 2 B és 1 A (sorrend függetlenül)


illetve kérdésedre: he was in the same position azt hiszem ezt írtam a másikhoz csak kitaláltam vmit

pl a 2. feladat 1. problémához: hogy nem tudják hol kajálnak meg alszanak vagy ilyesmi.


Oszd meg te is amire emlékszel légyszi:)

2018. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Elmondanád, hogy a reading (kérdésre válaszolós vagy 1-2 szóban válaszolós) és a levélírásba milyen feladatok voltak? Én nem voltam a vizsgán, de csak ezt az egy témát találtam most az ápr.14-ei vizsgával kapcsolatban.

2018. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Az első listeninges feladatban nekem kb fele-fele arányban volt a "c" és a "b" válasz és csak egy "a" volt nekem is. Sajnos a sorrendre már nem emlékszem.


A 2. feladat válaszai közül is már csak néhány maradt meg. Ott az első kérdésre valami olyat írtam mint te. Volt egy olyan kérdés is, hogy miért hagyta ott az egyetemet (ha jól emlékszem). Oda azt írtam, hogy mert rájött, hogy nem akar rendőr lenni. A Hogy döntötték el, hogy milyen helyeket látogatnak meg? kérdésre meg azt válaszoltam, hogy bárhol megálltak, ahol letudták teríteni a matracukat. Meg az utolsó kérdésre valami olyat válaszoltam, hogy rájött, hogy színész akar lenni. A többire sajnos már nem emlékszem :/

2018. ápr. 18. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!