Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsgáról tapasztalatok?

ECL nyelvvizsgáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát haverom szerint nagyon jó az írásbelin van egy szövegérés szerű meg két levél a magnó az gyilkos, az a legnehezebb, és a szóbeli páros, én inkább az euroexamot javaslom de ott meg nagyon gyorsan kell dolgoznod az a hátránya, amúgy meg ez a kettő jó, ha egynyelvű nyelvvizsgát szeretnél
2010. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem jó, nekem elsőre sikerült a középfokú angol. :)

a szóbelin nem túl nagy az elvárás, a feladatlap sem nehéz, tényleg a magnóhallgatás 2. része nehezebb, de nem megoldhatatlan. szóval én ajánlom, sztem jó!

2010. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ECL-n voltam és nekem tetszett. :)


Az olvasásértés nem túl bonyolult, persze meg kell csinálni pár példát, hogy belejöjj. De ha van gyakorlatod + egy kis logikád akkor ez simán megvan.

A levélírásnál nem szoktak túl bonyolult témákat adni, ami megnehezíti az az, hogy nem lehet szótárt használni.

A hallgatás az kicsit tényleg húzósabb, de túlélhető.

A szóbelinél ahol én voltam korrektek voltak. Elején volt egy laza beszélgetés amit nem értekeltek (feszültségoldás), utána meg 20 perc társalgás - ami 5 percnek fog tűnni, annyira pörög. :)

2010. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb, hogy nincs nyelvtani teszt! Azt nézik, hogy meg tudod-e értetni magad, és mások megértenek-e téged. Az én tapasztalataim nagyon pozitívak! Az egyetlen, ami rossz, hogy sokat kell várni az eredményre, és a bizonyítványra is. (Jelentkezéstől számítva 3 és fél hónap volt, mire kézbe kaptam a papírt, de ez lehet, hogy máshol is így van.)
2010. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:))
2010. jún. 11. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!