Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli vagy írásbeli nyelvviz...

Szóbeli vagy írásbeli nyelvvizsgára érdemesebb először felkészíteni a vizsgaalanyt?

Figyelt kérdés
Angol nyelvről lenne szó.
2010. jún. 1. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális, jó tanár egyszerre csinálja.

Én pl a tanárommal az írásbelit is szóban oldottuk meg, így fejlesztve a beszédkészséget is.

Ha külön szeded annak semmi értelme sincsen mert semmilyen készséget nem alakít ki a tanulóban.

2010. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi először az írásbelire készültünk fel, és utána a szóbelire. Persze attól a feladatokat hangosan olvastam fel én is nyilván...

De így szerintem azért volt jobb, mert az írásbeli közben egy csomó szó és kifejezés rámragadt, amit aztán szóban tudtam hasznosítani.

Mikor meglett az írásbeli, már csak beszélgetni kellett:)

Mindkettő meglett elsőre.

2010. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!