Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A középfokú Origó labornál...

A középfokú Origó labornál hány kérdést tesznek fel a szövegre?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy 20 pontot lehet elérni, de ez hány kérdés megválaszolását jelenti? Nagyon nehéz?

Köszi a válaszokat!


2010. jún. 1. 08:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát a szóbelim 65%os lett, ami nagyon jó ahhoz képest, hogy azt hittem a 40%ot sem érem el. Szerintem sokan voltak rosszabbak nálam és így több pontot adtak. Elég sok 20 pontos meg az alatti vizsgázó volt. A labor piszok nehéz volt!!! :( 10 pontot kellene összeszednem ahhoz, hogy meglegyen a 60%, de szerintem tuti nem lesz meg. Elég sok mindenre csak tippeltem, azt sem túl sikeresen! :(

Az írásbelin is túl vagyok! A teszt nagyon könnyű volt, 95%ban tudtam, csak a többi tipp. Szerencsére olyan szóanyag volt benne amit ismertem, így nem volt nehéz. Viszont az eszperantóról magyarra fordítás nem volt egy leányálom... A szövegértés sem volt könnyű, de azért igyekeztem mindent megoldani!!! Hát nem tudom... 3 hét múlva kiderül! Még addig tarts ki mellettem, küld a pozitív energiát és szoríts!!! :D

Köszi!

2010. jún. 7. 21:30
 12/17 anonim ***** válasza:

:)

Küldöm!

De esélytelen a 3 hét, nekem is azt hazudták, de sokkal később került fel. szal 3 hét után ne is kezdd el várni, csak kikészíted magad...

65% az mennyi? mm hány pont?

Az írásbelit amikor írtam, együtt voltunk az eszperantósokkal mi is, nem sok panaszt hallottam rá. bár én a szövegértésemet csak betippeltem, annyira nem maradt rá időm az olaszról magyarra fordítás miatt:D:D:D

túlleszek az érettségin meg sok máson, mire te eredményt kapsz. nem irigyellek, de továbbra is szurkolok, csak sikerült:):):):)

2010. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

32 pont lett! Szóval a laborra 10 pont kell, különben bukta van... :(

Szóval a 3 hét csak duma... Nem örülök neki! :( Nem mint ha sok mindent tudnék tenni ellene, várok...

Köszi, aranyos vagy! :) Majd írok ha megvan az eredmény!

És Te hogy állsz az érettségivel? Mi van még hátra?

2010. jún. 8. 08:07
 14/17 anonim ***** válasza:

hűűűűűű, 10pont.. hát.. sok sikert! most akkor külön hiperszurkolok, mert egyik faktos társamnak ugyan 13 lett első próbálkozásra, nekem meg 10, de nagyon sok mindenkinek lett kevesebb. BÁR gondolom nem véletlen nem az olasz nyelvet választottad:)

Nekem az érettségikből már csak a szóbeli van hátra, majd 22-én megyek, olasz-magyar-töri... félek:D

2010. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Eleve 8 a minimum amit el kell érni, hát nekem még plusz 2 pont kell. Így sikerült! És még én voltam az egyik legjobb! Volt akinek 18 pont kellene a laborból ahhoz hogy meglegyen a szóbeli... Nagyon sokan csak 20 pont körülit értek el a szóbelin. Mondjuk volt aki összesen 1,5 hónap tanulás után jött nyelvvizsgázni... Nem nehéz az eszperantó, de azért ennyire még ez sem könnyű...

Félek nagyon, érzem hogy keveset írtam ahhoz, hogy meglegyen a 10 pont... :((

Szorítok az érettségihez! Simán menni fog!!! :D Tudod, csak pozitívan!!!!!!!!!! :DD

Majd írj ám hogy sikerült!

2010. jún. 8. 14:07
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Leérettségizteeeeeeeeeeem!!!:D

olaszból 87% lett (maxpontos szóbelivel), magyarból 80, matekból 73, médiából 91, angol emelt 68, töriből meg 50:$:D Neked megvan már az eredményed?:)

2010. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!!!! Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!! :)))

Akkor most már jöhet a nyár,pihenés ezerrel!! :D

Én pont ma tudtam meg az eredményeimet! A laborom sajnos nem lett meg, úgyhogy szóbeli újból szeptemberben! :(( Az írásbelim viszont megvan!!! :D Már ez is valami! Ahhoz képest, hogy 3,5 hónapja tanultam a nyelvet és gyerek mellett... :)

Végülis most van 3 hónapom csak a szóbelire... remélem sikerül felkészülnöm rá rendesen!!!!

2010. jún. 24. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!