Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A középfokú Origó labornál...

A középfokú Origó labornál hány kérdést tesznek fel a szövegre?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy 20 pontot lehet elérni, de ez hány kérdés megválaszolását jelenti? Nagyon nehéz?

Köszi a válaszokat!


2010. jún. 1. 08:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

márciusban voltam és úgy emlékszem kb 8 kérdés volt, volt 2 pontos de volt 5 pontos kérdés is. nyilván arra figyelni kell ha 5 pontot adnak rá ne 2 szóval fejezd ki magad,hanem 5 adatot írjál le, de gondolom részpontokat is kapsz.

nekem annyira nem volt nehéz mivel akik elöttünk voltak benn beszélgettek a laborról a folyosón, hogy ki mit írt be. Én meg füleltem, hogy nekik milyen téma volt. Szerencsémre ugyanazt a magnót kaptuk szóval néhány kérdésre alapból tudtam a megoldást.

2010. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem öt kérdésem volt, de az volt a nehéz, hogy kettő (ami közül az egyik 6pontos a másik 4pontos volt, szal a FELE!!) olyan volt, hogy nem lehetett tudni, hogy melyikre válasz, amit le akarsz írni. szal lehet, hogy jót írsz, de az a másik kérdésre válaszol. rohadt nehéz volt, pénteken kellett volna kiderülnie az eredménynek, és MÉG MINDIG nem tudok semmit:( (szurkoljatok)

Sok sikert Neked:)

2010. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

5 kérdés 20 pont? Ez nem hangzik túl jól!

Elvileg 8 pont a minimum, igaz?!

Szorítok Neked!!!!

2010. jún. 1. 22:28
 4/17 anonim ***** válasza:

köszi:D...

Am ja, 8 a minimum, ami tök kevésnek hangzik, de nagyon nem az.... meg amúgy az igazi szóbeli része NAGYON könnyű lesz, de ott is el kell érni min. 34-et, hogy ahhoz elég legyen a 8, mert úgy 42, ami a 60%a a 70-nek..

2010. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én rettegek a labortól, úgyhogy sejtem hogy az a 8 nem olyan könnyen összeszedhető... A szituációtól félek még ennyire, meg attól hogy nem értem amit a vizsgáztatók kérdeznek...

Szóval a szóbelinek meg minimum 34 pontosnak kell lennie? Ennek eddig még nem számoltam utána... Egyébként ez tök jó, mert ha a szóbeli nincs meg akkor utána minek menjek laborra......!?!?!

2010. jún. 1. 22:58
 6/17 anonim ***** válasza:

rossz gondolat!!! a szóbeli úgyis meglesz. és ez ugyan már ezotéria lenne, de HIGGY BENNE, és akkor sikerülni fog. mint ma kiderült, nekem is sikerüüüüüüüüült:)

Bízok benned látatlanul is:)

2010. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát szívből gratulálok Neked! Itt ülök és sárgulok.... :DDD

Ünnepelj!!!! Nagyon jó érzés lehet!!!! :)

Igyekszem pozitív lenni, de akkor is iszonyúan félek, hogy mi van ha.... :(

2010. jún. 2. 22:36
 8/17 anonim ***** válasza:

ajjj!!!!:D

Mikor lesz a vizsgád? ha gondolod addig folyamatosan biztatni foglak, és ha angolból vagy olaszból mész, gyakorolhatok is veled!

Amúgy nincs ötletem, hogy hogy ünnepelhetnék, ráadásul még az érettségi szóbelije is, szal ne irigyelj:D

Küldök szerencse- és tudásenergiát, ha gondolod. SŐT, mostmár nem fogok leszállni rólad, amíg meg nem lesz a nyv-d:D:D:D

2010. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy!

Holnap megyek szóbelizni, szombaton meg lesz az írásbeli! Hát sajnos egyik nyelv sem talált, eszperantóból megyek! Fél évem volt ár hogy felkészüljek egy középfokú C nyelvvizsgára, ez tűnt a leglogikusabbnak... remélem nem tévedtem...

Reggel nyolctól küldheted a pozitív energiát meg délután félkor (akkor lesz a labor)!

Köszi a biztatást!

Neked meg kéz és lábtörést az érettségi hátralévő részéhez! Tuti menni fog! :))

2010. jún. 3. 17:18
 10/17 anonim ***** válasza:

nna HOGY SIKERÜLT?????

szurkoltam ugyanis:)

2010. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!