Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés

A cégek nem szívesen alkalmaznak pályakezdőket, mivel nem tudnák ellátni azonnal a céges feladatokat. A betanításuk külön idő lenne, amivel nem foglalatoskodnak, ha találnak olyan munkaerőt, aki már holnap tudna kezdeni naprakész tudással.

Másrészt bár kapnának támogatást a munkaügyi központban regisztrált pályakezdők után akkor sem sokszor akaródzik nekik felvenni őket.


Valamint az hogy:

Az álláshirdetésekben sokszor szerepel, hogy nyelvvizsga, jogosítvány szakmai tapasztalat kell a jelentkezéshez.


2010. máj. 28. 13:11
 1/4 anonim válasza:

The firms do not employ career starters with pleasure since they would not be able to perform the company tasks promptly. Their training would be separate time, with which are not busy, if a workforce who would be able to start tomorrow with up-to-date knowledge already is found.

On the other hand although a support would not be received after the career starters registered in the job centre then many times will to employ them as them.

And it that:

It figures in job advertisements many times, that language exam, driving licence professional experience is needed for the registration.

2010. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

első vagyok :)

www.webforditas.hu - ba bemásoltam és ezt adta ki :D

2010. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh és ez mennyire jó? Mert google fordítóval, esetleg morpholigickal én is próbáltam, de félek hogy érthetetlenség jön ki belőle. Vagy mit gondolsz, mennyire helyes?
2010. máj. 28. 13:28
 4/4 anonim válasza:

első vagyok :)

Hááát...nem vagyok benne 100%-ig biztos... :/

2010. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!