Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » C1 angol nyelvvizsgára felkész...

C1 angol nyelvvizsgára felkészítő könyv?

Figyelt kérdés
LanguageCert vizsgát teszek. Tudtok jó felkészítőkönyvet, akár szóbelire, akár írásbelire?

2017. szept. 27. 18:05
 1/4 anonim válasza:
79%

Szia! Én igaz, hogy Origosra készülök és ha jól emlékszem akkor a tanár B2-es szintet mondott, de C1 szintű kömyvet

tudta hozzá szerezni:

Bajnóczi Beatrix: Színes kérdések és válaszok angol nyelvből. Én személy szerint a tescoból szereztem be. Ebben van úgymond tétel, szövegértés és magnós feladatok. Az utóbbi egy hozzátartozó CD-n van amin megtalálod a tételeket felolvasva, a szövegértés megoldókulcsát és a magnós szövegeket leírva is. Én 2100 Ft-ért tudtam megvenni

2017. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az Ona Lowbol készültem. Leht hogy megvan a Netten.
2017. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1000 question 1000 answer c. könyv is rengeteget tud segíteni a szóbelis résznél!
2017. szept. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnyájatoknak!
2017. okt. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!