Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani jó angol,...

Tudtok ajánlani jó angol, román magántanárt? (*Csikszeredában)

Figyelt kérdés
Olyan román és angol tanárra lenne szükségem akinek valóban megéri fizetni azt az összeget.Persze tudom,hogy ez két emberen áll de én teljesen elhatároztam magam ,így olyan tanárokat keresek akik szintén azt akarják,hogy sikeresen tanítsanak és ne csak a pénzre hajtsanak.Kérlek ha tudtok segítsetek nekem! :) Esetleg az is megfelel ha csak érettségi felkészítőket vállal! Előre is köszönöm a válaszaitokat. 18/L

2017. júl. 4. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm Csíkszeredában, aki nagyon jó angol tanár volt, de aztán ki is ment USA-ba, tavaly nősült :)

Olyan tudok mondani neked, aki interaktívban gépen keresztül tud tanítani, na ő speciel profi.

2017. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még gondolkodok rajta :)
2017. júl. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!