Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idegenforgalmi KITEXES segítség?

Idegenforgalmi KITEXES segítség?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni nyelvvizsgázni kitexen idegenforgalomból. valaki tudna nekem segíteni,hogy a kidolgozott tételeket hol találom neten? vagy valakinek megvannak? megköszönném,ha valaki elküldené nekem e-mailbe!!

Sokat segítene!

Kösszi


2010. máj. 22. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én áprilisban vizsgáztam idegenforgalmi a kitex vizsgarendszerben, sikerült is :)

Megvettem a felkészítőkönyvet, a szóbelire pedig az 1000 kérdés és válasz turizmus szaknyelv könyvéből készültem (szinte minden könyvesboltokban kapható 2000-2500 körül van), plusz netről is szedtem le 1-2-t. De a tételeket nem is kell szóról-szóra tudni, a lényeg, hogy tudj beszélni a témában... :)


Milyen nyelven vizsgázol? Nekem a német van meg, nyáron készülök az angolra is. ha gondolod, segíthetjük egymást :)

2010. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Gratulálok a vizsgához!:) Németből szeretnék menni,amúgy mi a tourismus hin-und zurückből tanulunk,elég jó könyv,de szóbelire lehet meg kéne vennem azt a könyvet ,amit írtál! Nézegettem ezt amúgy én is. Angolt is tanultam,de csak 3 évig,de majd abból is szeretnék nyelvvizsgát tenni.
2010. máj. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!