Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eszperantó nyelvtanár Nyíregyh...

Eszperantó nyelvtanár Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
A nyáron szeretnék középfokú nyelvvizsgára felkészülni eszperantóból. Tud valaki Nyíregyházán magántanárt, aki felkészítene? Tanfolyam kizárt!
2010. máj. 21. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszperantóból minek?
2010. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj! Köszi! Ha nem tudsz, akkor nem kell válaszolni!
2010. máj. 21. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol egyedül? Én is úgy tanultam, felesleges ezért pénzt kidobni tanárra.
2010. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!


Úgy döntöttem, hogy az online nyelvtanulást mindenképp megpróbálom (amit ajánlott a 17:59-es a ww.eszperanto.hu-sat) , de úgy gondolom, hogy azért mégis szükség lenne tanárra is...


Közben jelentkezett egy ismerősöm, aki tudna valakit Nyíregyházán…


15:42-től kérdezném, hogy Te is középfokúra készültél teljesen egyedül? És milyen tankönyvből? Mennyi idő alatt és, hogy sikerült a nyelvvizsga?


19:45-ös! Teljesen egyetértek, hogy fontos a jó könyv, na de nehéz jó könyvet is találnom, ha nem tudok mihez viszonyítani.

2010. máj. 21. 21:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2010. máj. 24. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!