Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges emelt érettségit...

Lehetséges emelt érettségit raknom belőle?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, most kezdtem el spanyolul tanulni. Még csak a legalapabb dolgoknál tartok, de úgy tervezem, hogy az egész nyaramat rászánom. Meg persze utána se hagyom abba:) Eljuthatok 2 év alatt olyan szintre, hogy emelt érettségit csináljak belőle? Tudom, hogy brutálul hangzik, de hátha összejön ^^
2010. máj. 20. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagzik brutálul, csak beléd is belédnevelték, hogy teljesen normális, hogy 12 év alatt alapszintre bírják megtanítani az adott nyelvet. Szóval igen, bőven lehetséges ha elég kitartó vagy.
2010. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Sokkal rövidebb idő alatt is. [link]
2010. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán. Csak tanulni kell. És ha lehet, nézz spanyol filmeket, sokat segíthetnek a szövegértésben.
2010. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most egy kicsit megnyugodtam, hogy mégsem vagyok nagyon elvetemült:D
2010. máj. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!