Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME vagy TELC (angol közép)...

BME vagy TELC (angol közép) nyelvvizsga a könnyebb?

Figyelt kérdés
Ugyanis mindenképp biztosra szeretnék menni, ugyanis egyszer eurósan már elbuktam az írásbelivel, és már csak az írásbeli hiányzik (szóbeli megvan) és nincs rá sok időm.
2010. máj. 18. 21:11
 1/5 czibles ***** válasza:

ha most mész tovább tanulni, akkor már késő...


nézz meg gyakorló feladatsorokat, hogy neked melyik megy könnyebben.

2010. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem a TELC
2010. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

az összes közül (Origo, Rigóutcai, stb...) ez a legkönnyebb.

Én másfél éve tettem le elsőre.


Nem azért mert húúú de könnyű, hanem előtte fél évet csak angollal töltöttem el.


ha továbbtanuláshoz kell majd, én a telcet ajánlanám, ugyanúgy 30 pontot ér mint a bme. ráadásul nemzetközileg is elismert. engem telc-el is felvettek egyetemre :]

2010. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
előző vagyok...: ja és amit tudok ajánlani a telc-hez... sok-sok-sok -sok szó, és tiéd a pálya :D és a levélírásra fektess hangsúlyt. sok sikert a nyelvvizsgához!!
2010. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. máj. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!