Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan kisgyerekes...

Van itt olyan kisgyerekes anyuka rajtam kívül, aki spanyolul kezdett tanulni? Netán apuka?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Biztos van. És?
2010. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínű nem te vagy az. Akkor minek írtál? Netán unatkozol? Találj már valami jobb elfoglaltságot magadnak! Nem értem, hogy miért vagy bunkó, ráadásul nem is rád vonatkozik a kérdés. Köszi
2010. máj. 16. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
4%

Jaj jaj de durcik vagyunk. Csak tudod az ilyen kérdésnek semmi értelme, mert ha még az lenne, hogy mennyi időtök van rá, hogy megy, honnan tanultok, hogy álltok, mióta tanultok vagy akármi, még oké, de ennek így rohadtul nincs értelme.

A gyerekeddel is ilyen keménykedős vagy? Szól egy rossz szót, nem azt csinálja amit te akarsz és megy a büntetés? Azért visszavehetnél már magadból.

2010. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy a számodra semmi értelme a kérdésemnek, azt meg is értem, hisz nem neked szól. Egyébként meg nem neked kell eldöntened szerencsére. A másik, hogy a fiam még csak pár hónapos, egyáltalán nem vagyok keménykedős, de szeretném úgy nevelni, hogy mások dolgába ne üsse bele az orrát, és később ne írjon olyan kommenteket, amihez egyáltalán semmi köze nincs, mert ez eléggé unszimpatikus. Ja, és nem vagyok durci, tudod ehhez előbb kell felkelned. Egyébként, csak hogy írogatsz nekem, te talán tanulsz vagy tudsz spanyolul? Milyen alapon oktatsz ki, hogy hogyan tegyem fel a kérdésem? Egyáltalán mi közöd hozzá? Nincs jobb dolgod?
2010. máj. 17. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!