Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltál már Speak Out táborban?

Voltál már Speak Out táborban?

Figyelt kérdés
Hallottam egy angol táborról amit a FÉK szervez, Speak Out. Volt már valaki? Vagy idén jön valaki? Vélemények/tapasztalatok? :)
2010. máj. 16. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

uuuuhhh!!!

mekkora party volt!

na, drágám, ha csak nem vagy szentfazék kistáska, akkor élvezni fogod.

nem a délelőtti és kora délutáni foglalkozásokért kell oda menni. az csak a töltelék. bár vannak jó bulik, meg cukik a kis amcsi szenthurkák, de nem az a lényeg.

az esti bulik! minden este ittunk, buliztunk, mólón hülyültünk, 512be nyomultunk, ittuk a sört, maeddig csak bírtuk :)

ami a legfontosabb: azt kell nekik nyomatni, h hiszel istenben, meg mekkora vallásos kis nyomi vagy, és akkor békén hagynak.

este meg buli ameddig bírod.

a lényeg, h egyik foglalkozásról se lógj el, mert akkor kiraknak.

ha érdekel még vmi, csak kérdezz! ja, hány éves vagy?

2010. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

16/L vagyok :) mire megyek már betöltöm a 17-et :)

Le tudnád írni részletesen h milyen programok voltak? mit csináltatok? miről dumáltatok? mennyi szabadidő volt? ilyeneket?? :) Meg az is érdekelne, hogy hogy lehet oda eljutni? mm egyénileg kell odamenni vagy megszervezik? Am. hány éves vagy? Ha gondolod írj privit! Előre is köszi!! :)

2010. máj. 16. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

édes kis szívem.

ha jól tudom minden évben keszthelyen van, nyugi nincs messze az állomástól.

úgy van, h reggel asszem 7-8 ig reggeli. full fos a kaja van, készülj sok pénzzel, ha nem akarsz éhenhalni.

aztán morning class, utána group time délig. ebéd.

egy kis free time.

3tól tutor time 6ig, vacsi, aztán vagy free time, vagy valami fasza kis program :)

télleg a kaja elég gáz egyedül. meg az a sok szentfazék. de amúgy ki lehet bírni.

4ágyas szobák egy posszant koleszban. emeletenként egy fürdő, az is elég rozzant. szóval ne hiltonra számíts, de azért azt az 5 napot kibírod.


a staff hunt a legnagyobb!!! :) majd meglátod. vagyis nekünk még anno 1000 éve ezt a progit csinálták.

4 éve voltam utoljára, meg előtte 2x. országos cimbiket is összeszedtem, bár most nem tudom milyen a társaság. remélem nem díszribancok meg díszfaszok gyülekezete, mert akkor már rég nem olyan mint volt.


na, ha kell valami, csak kérdezz!

csók

2010. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

wow. a társasággal nem lesz gond mert nővéremmel megyek szóval nem leszek egyedül, meg könnyen barátkozó típus vagyok :)

Azt még mindig nem tudom, hogy az eljutás hogy működik. Egyénileg? Vagy megszervezik? Vagy ha nem akkor hogy lehet odajutni? Déliből? Az is érdekelne h hány évesen voltál ott és h milyen nemű vagy. Aztáááán neked angol tudásilag mennyit használt ez az egész? Szóval szókincs ilyenek. A szabadidő kb mennyi? ha jól értem ebédtől 3-ig, aztán este 6-tól tulajdonképpen reggelig?:) Milyen bulik voltak?

Hm asszem egyenlőre ennyi. :)

Köszi

2010. máj. 17. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Tényleg egyénileg kell odamenni. Én speciel Tatabányáról mentem busszal, de gondolom a déliből indul oda vonat (mint általában a balatoni vonatok). Nincs messze a busz/vonatpályaudvartól a kolesz, sztem bárki útba tud igazítani.

Szerintem is tök jó szokott lenni a hangulat, meg a társaság, meg a programok. Eddig kétszer voltam; először 3 éve, és akkor jobb volt, mert több idő volt strandra, külön lazulásra, ilyenekre napközben (akkor 19 voltam), másodszor 2 éve is jó volt, csak jobban ránk másztak a tutor time-okkal, és több volt a szentbeszéd. Egyébként én ott ismertem meg a páromat... :). Ja és nyelvileg nem árt, ha folyékonyan beszélsz angolul, ha minden egyes dolgot érteni akarsz, de amúgy mindenki azon lesz, hogy eljusson hozzád is az üzenet :D. Szókincsben nem volt vmi nagy a fejlődés nálam, de mondjuk ez szintfüggő. Mindenesetre ott lesz a kéziféked, ami egy kis szótanulós, programos, jegyzetelős füzet.

2010. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

wow és azt ott adják?:) tök jó :)

De azért valamit mégis csak fog számítani h egy hétig csak anolt hallok, nem? Tényleg am. a többiek egymás között is angolul beszélnek? :D Bár gondolom ki, hogy... Köszi a választ! :)

2010. máj. 17. 19:44
 7/11 A kérdező kommentje:
hjah am 20:53 mi az a staff hunt? :)
2010. máj. 17. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:

én vagyok az első meg a második :)

nah, a staff hunt az az amcsik vadászata, akik beöltöznek hülye ruhákba, és elszóródnak a városban. őket kell felismerni, és aláírást kérni :)

tök poén, majd meglátod :)


a magyarokkal magyarul beszélsz, az amcsikkal angolul.

sztem a legtöbb fejlődést a group time hozza.

a tutorok meg hüle kis amcsi tinik, akik papolnak arról, h ne szexelj, meg járjál templomba.

ha nem vagy vallásos akkor se gáz, a lényeg, h bólogass, mert különben rád szállnak.

szóval I do beileve in God, stb stb.. :)

bulizni a helyi partihelyekre tudsz menni, nyugi majd a régi arcok tudják. de helyiekkel is lehet barátkozni, nekem is sikerült.

keresd az 512-t, pláne ha rokker vagy :) jó kis hely a sétálóutca végén :)

2010. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

á a fenébe egyre jobban várom :):):) Tök rossz h még kb 2 hónap. wáh :D

Köszi az infókat!!! :)

2010. máj. 18. 17:28
 10/11 A kérdező kommentje:
jah még az érdekelne, hogy mikorra kell odaérni?
2010. máj. 18. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!