Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nehéz az angol osztályo...

Milyen nehéz az angol osztályozó vizsga?

Figyelt kérdés

októberben szeretném letenni az angol középszintű érettségit és úgy hallottam, hogy kell osztályozó vizsga. Mennyire nehéz? Mit kérdeznek? Mire számítsak?

16/L (10.-es vagyok)


2010. máj. 15. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az adott év tananyagát kérdezik írásban és szóban a te iskolád tanárai. Honnan tudjuk, hogy az nálatok milyen nehéz?
2010. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
általánosságban kérdezem :) h pl érettségihez képest mennyire nehéz.
2010. máj. 15. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen tanártól és iskolától függ. Egy gyenge szakközép kezdő csoportjában nyilván nem olyan, mint egy erős gimnázium haladó csoportjában egy szigorú tanárnál. Erre nincs sztenderd. Pontosan ugyanúgy, ahogy egy témazáró dolgozatra se.
2010. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

óh értem :) na az tök jó mert a sulis tanárom a külön tanárom is szal akkor biztos nem fog szivatni.

Nah szóval ha jó értem ez nem olyan központi dolog mint egy érettségi.

2010. máj. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!