Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet válasszam majd...

Melyik nyelvet válasszam majd másodiknak az olaszt vagy a németet?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Jelenleg a sulimban angolt tanulok, másfél év és jön a középsuli ahol két nyelvet kell tanulnom. A helyi gimibe ahova jelentkezni fogok olaszt és németet lehet az angolon kívül tanulni. Az angol után melyiket lenne érdemesebb tanulni? Szeretnék tippeket kérni hogy ti az angol után melyiket választottátok, választanátok és miért azt a nyelvet.
2010. máj. 15. 16:57
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem pedig németül minden 2. diák tud már beszélni, olaszul pedig nem mindenki...

én is ilyen középsuliba megyek, és mivel nekem az olasz kultúra, a nyelvük meg a történelmük is sokkal jobban tetszik, (habár 23%-ban német vagyok:D)olaszt fogok tanulni!

14/L

2010. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!